Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm’de Neler Oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Teknoloji Alanında Yaşanan En Yeni Gelişmeler

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm’de Neler Oldu?

1112 okunma — 25 Eylül 2020 13:39
Bir zamanlar çukurova 65. bölüm ! Züleyha Yılmaz'a her şeyi anlatır. Züleyha ve Yılmaz kavuşmak için plan yapar! İşte detaylar;
bir-zamanlar-cukurova-65
malatya oto kiralama

Züleyha, Yılmaz’a, Adnan ın gerçek babasını olduğunu söylemiş, Yılmaz sen benden böyle bir şeyi nasıl saklarsın diye öfkelenmişti.

Bir Zamanlar Çukurova, Züleyha ve Yılmaz Kavuşmak için Bir Plan Yapar!

Bir zamanlar çukurova 65. bölüm heyacanlandırmaya devam ediyor… Züleyha her şeyi anlatır, Hünkar da, Demir’de, Adnan’ın senin oğlun olduğunu biliyorlar hatta Müjgan da bir şekilde öğrenmiş der. Yılmaz, Züleyha ya oğlumu alacağım deyince Züleyha kendini balkona atar ve intihar etmek ister, Demir ve Müjgan da onları görür, Yılmaz son anda Züleyha’yı tutar ve birşey yapmayacağının sözünü verir. Demir’e ise dengemi kaybettim der, Demir, Yılmaz’a sana bir can borcum oldu, Züleyha’ya sana çok çektirdim beni affet der.

Bir Zamanlar Çukurova, Gülten Adnan’ın, Yılmaz’ın oğlu olduğunu öğrenir!

Gülten Adnan’ın, Yılmaz’ın oğlu olduğunu öğrenir, Züleyha ondan yardım ister. Züleyha hastaneden taburcu olur, Yılmaza buluşup, onu öldürmeye çalışanın Müjgan olduğunu anlatır ve bir plan yaparlar.
Çetin çiftliğe gelir Hünkar ve Demire Hatip Ağanın öldürüldüğünü, Ankaralıların yaptığını Fekeli Ağanın ileri gelenlerle toplantı yapacağını söyler.
Yılmaz öfkeyle eve gelir Müjgan’a bağırarak Züleyha yı sen öldürmek istemişsin diyerek Züleyha ile hazırladıkları planı devreye sokar, tabi ki Müjgan inkar eder.  Fekeli de inanmaz o gece ben evdeydim mümkün değil git karından özür dile der, Yılmaz, Müjgan dan özür diler.
Fekeli, Demir ve Çukurova’nın ileri gelenleri toplanır Ankaralılara burayı dar edeceğiz derler, bu arada Ankaralılara suçun üstlerine kaldığını öğrenirler. Demir şirkete gelir annesinin şirketin ismini Hünkar Yaman olarak değiştirdiğini görür, içeri girer annesinin, babasının duvardaki resmini kırdığını görür.
Çetin, Fekeli ve Yılmaza, Hünkar Yamanın, Demiri çiftlikten kovduğunu söyler. Sabahattin ile Jülide evlenme kararı alırlar ve Şehir Kulubün’de düğün yaparlar, düğünün olacağını Şermin öğrenir oda gider, Yılmaz, Müjgan ve Behice ile gelir.

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Kimdir?

Çetin, Fekeli ye, onu sıran gençten bahseder, kaldığı otele giderler, Fekeli silahını çeker sen kimsin der, amca beni tanımadın mı ben Fikret der.  Bir zamanlar çukurova 65. bölüm ! Düğünde Şermin, Demirin Sevda ile geldiğini koşarak Hünkar Hanıma yetişir, Hünkar düğüne gider, Demir konuşma yaparken içeri girer ve Hepiniz merak ediyorsunuz bu hanım kim diye, babamın bana emaneti ses sanatçısı Sevda Çağlayandır ayrıca benim ikinci annemdir der Hünkar Yaman hepsini duyar.  Bakalım haftaya Hünkar Yaman ne yapacak? Züleyha ile Yılmazın planları nasıl işleyecek?

Bir zamanlar çukurova 66. bölüm fragmanı yayınlandığında burayı tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bir zamanlar çukurova son bölüm reyting sonuçlarında kaçıncı oldu? 24 Eylül perşembe reyting sonuçları linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Reyting Tv Dizilerin oynamış son bölümlerinde neler oldu, sizlere aktarmaya devam ediyor. Sizde Reyting Tv’de gönüllü yazar olabilir, takip ettiğiniz, fanı olduğunuz diziler hakkında içerikler üretebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.