Bir Zamanlar Çukurova 67. Bölümde Veda Ve Pişmanlıklar Vardı - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman Yeni Sezona Muhteşem Bir Giriş Yaptı!

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova 67. Bölümde Veda Ve Pişmanlıklar Vardı

808 okunma — 10 Ekim 2020 18:15
Bir Zamanlar Çukurova 67. bölüm analizi ile sizlerleyiz. Yeni bölümde neler oldu? 68. bölüm fragmanı yayınladı mı? Yeni bölümde neler olacak?
bir-zamanlar-cukurova-67.bolum

Bir zamanlar çukurova 67. bölüm’de Demir Yaman, emniyetten aldığı belgelerle Fekeli’nin evine gider, yemek masasında olan aile, Demiri görünce öfkelenir. Yılmaz annesinin hisseleri için geldiğini zanneder. Demir belgeleri göstererek Züleyha’yı, Müjgan vurmuş, silah Yılmaz’ın üstüneymiş der. Fekeli ve Yılmaz itiraz etseler de , Demir şikayet edeceğim, karını hapishanede ziyaret edersin der ve gider. Fekeli, Yılmaz’a, Züleyha’yı karın vurdu, Demir’le konuş Savcıyla konuşmasın der Yılmaz adliyede Demiri yakalar ve konuşur. Savcı ise tüm konuşulanları duyar, Yılmaz hisseleri almaktan vazgeçer, aralarında yazılı sözleşme yaparlar. Yılmaz Hünkar Hanım’a hisseleri almayacağını ve olayları anlatır.

Bir Zamanlar Çukurova 67. Bölüm Analizi! Yeni Bölümde Neler Oldu?

Yazımızın devamında Bir zamanlar çukurova 67 yeni bölümü ile ilgili detaylar vermeye devam edeceğiz . Yanı sıra, Bir zamanlar çukurova fanları  diziyle ilgili hangi konuları merak etmiş ve sosyal medya ve internette hangi başlıklar altında aratmış bunları size maddeler halinde sunacağız.

 • bir zamanlar çukurova son bölüm 67. izle
 • bir zamanlar çukurova son bölüm youtube’dan izle
 • bir zamanlar çukurova” atv
 • bir zamanlar çukurova 67. bölüm
 • bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm Fragmanı
 • Bir Zamanlar Çukurova 3. sezon
 • bir zamanlar çukurova 1. bölüm
 • bir zamanlar çukurova 67.
 • bir zamanlar çukurova izle
 • bir zamanlar çukurova son
 • çukurova son bölüm
 • bir zamanlar çukurova son bölüm
 • bir zamanlar çukurova fragmanı
 • bir zamanlar çukurova izle son bölüm

Fekeli, Müjgan ve Behice ye öfkesini kusar, Züleyha’yı hiç düşünmediniz mi, tek koruyucu Allah’tır, Allah ise sizin kötülüğünden korusun der. Olanlardan sonra Müjgan, Yılmaz’a senden boşanacağım der.  Üç kişilik bu iğrenç evlilikten bıktım artık der.
Yılmaz ile Züleyha Almanya’ya gitmek için hazırlığa başlarlar, Yılmaz kendine ait herşeyi satar nakite çevirir ve 5 kişilik sahte pasaport hazırlatır. Züleyha ile Yılmaz bir araya gelirler Hünkar hanım görür. Hünkar ve Fekeli buluşurlar, Fekeli ben senden hiç vazgeçmedim, bizde artık sevdamızı yaşatalım der. Hünkar Yaman yaşatalım diyerek kabul eder.

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm

Hastanede bütün doktorlar ve hemşireler toplanır, Müjgan geçici Başhekim olur tam o sırada Jandarma gelir, Müjgan’ı götürür, Yılmaz ve Züleyha’da Adliyeye gelirler, Züleyha beni Müjgan vurmadı der, Savcı gönderir, Demir Züleyha’ya kızar.

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm Fragmanı İzle

Demir çocukları ve Züleyha’yı Jandarma eşliğinde almaya çiftliğe gelir, Hünkâr Hanım izin vermez Züleyha burası benim evim seninle gelmeyeceğim diyerek gitmez.
Hünkar Hanım, Yılmaz ile buluşur, Adnan’ın oğlun olduğunu öğrendiğini bildiğini, Züleyha ile görüştüklerini de bildiğini söyler. Yaptıklarından pişman olan Yaman Hanım size yardım edeceğim der, Züleyha’ya takılarını verir gittiğiniz yerde size lazım olacak ben herşeyi biliyorum merak etme Züleyha, Yılmaz ile seni attığım karanlıktan çıkaracağım der.

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları

Yılmaz, Müjgân ile hastaneye mutlu bir çift gibi giderler, yanlış anlaşılma olduğunu söylerler.
Behice, Şermin e gelir, Füsuna Fikret’ten bahsederler, Füsün onun üstüne küçükken sıcak su dökülmüştü omzunda izi vardır der, eve dönen Behice akşam çay ikramını kendi yapar, Fikret in üstüne çay döker, gömleğini çıkartmak ister.  Fikret müsade etmez odasına çıkar, ama Fikret’in omzunda leke yoktur.  Çukurova’ya gelen Ankaralı lar ise Fekeli ye değirmen yolunda öldürmek için tuzak kurarlar.
Züleyha, Gülten ile vedalaşır tüm hazırlıkları yaparlar,Hünkar Hanım çocuklarla ile vedalaşır. Hünkar torunlarını koklayarak ağlayarak gönderir. Yılmaz da oğlunu almış Züleyha yı beklemektedir, ikisi’de yeni hayat heyecanını yaşar .

Bir Zamanlar Çukurova Reytingleri 

Züleyha arabasıyla giderken aniden durur, karşısında biri vardır.
Bakalım haftaya Züleyha, Yılmaz ile hayallerine vedamı edecek?
Züleyha’nın karşısına çıkan Demir mi?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.