Bir Zamanlar Çukurova 71. Bölüm fragmanı çıktı mı? 70. Bölümde neler oldu? Aşk, Hüzün ve Gerçekler Vardı. - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 31. bölüm ful izle! Kuruluş Osman oyuncuları kimler?

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova 71. Bölüm fragmanı çıktı mı? 70. Bölümde neler oldu? Aşk, Hüzün ve Gerçekler Vardı.

1451 okunma — 30 Ekim 2020 03:11
Bir zamanlar çukurova 29 ekim perşembe günü 70. bölüyle Atv ekranlarında idi. Peki Bir zamanlar çukurova 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? Bir zamanlar çukurova Fikret Fekeli kimdir? Hepsi ve daha fazlası haberimizde;
bir-zamanlar-cukurova-71-bolum-fragmanı
Bir zamanlar çukurova 70 bölümde neler oldu? Bir zamanlar çukurova 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir zamanlar çukurova reytingleri nasıl?
Demir topladığı basın mensuplarına Adnanın, Yılmazın oğlu olduğunu, Züleyhanın hamile olduğunu bile bile onunla evlendiğini çünkü ona aşık olduğunu söyler. Yılmaz gelir, o benim oğlum ve onu senden alacağım deyince, Demir al alabiliyorsan der, Yılmaz gizlice eve girer Adnanı alır ve çıkar, Saniye görür ama ses etmez. Gülten Adnanın odada olmadığını görür, Züleyha ile Demire söyler, Demir, Gülten ile Züleyhanın, Yılmaza planlı verdiğini düşünür, Gültene kızar ve onu kovar. Ali Rahmet Fekeli gelir, Yılmaz kaçırmamıştır desede Demir inanmaz Fekeli Gülteni alır ve evine götürür.
BİR-ZAMANLAR-CUKUROVA-71-BOLUM

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gaffur, Saniyeye, Gülten bunu nasıl yapar der, Saniye, Gültenin bir suçu yok ben Yılmaz götürürken gördüm deyince Gaffur neden engel olmadın der, Saniye Demir beye söylemek ister fakat kızı için susar,
Demir bütün adamları toplar Yılmazı aramaya başlar.
Yılmaz, Adnan ile birlikte önce Hulara sonrada çarşıya giderek gezdirir. Demir, Hulara bakar bulamayınca Fekelinin evini basar, Fekeli kaçırmaz burda yok der. Behice ile, Müjgan, Fikreti heryerde arayan Fekeli ye Fikretin odasında bulduğu sahte pasaportu gösterir. Züleyha, Adnana birşey oldu diye deliye döner, Demir eve gelir, arkasından da Yılmaz, Adnanla içeri girer, Züleyha oğlunu kucaklar, Yılmaz, Demire ben oğlumu istediğim zaman alırım diyerek gider.
Yılmaz eve gelir, Fekeli sen nasıl Adnanı kaçırırsın diye kızar, o benim oğlum ve onu alacağım der, Fekeli, Fikretten ve pusudan Yılmaza bahseder, sahte pasaportu gösterir.
Bir zamanlar çukurova 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler oldu? Linkten takip edebilirsiniz.

Bir-zamanlar-cukurova-71-bolum

Fikret, Ankaralıların adamı Erolu yakalar zorla konuşturur, Çukurovaya çökmek isteyen Müsteşar Hüseyin Çekirge der ve ses kaydını Fikret e verir, birlikte karakola giderler, haberi Fekeliye gelir, Yılmaz’la karakola gider, Fikreti alıp eve gelirler. Çukurovada herkes Fikreti konuşur, şehrin ileri gelenleri teşekkür günü düzenlerler, Fikretin boy boy resimleri çekilir. Demir, Sevdaya para gönderir Sevda kabul etmez geri gönderir, Hünkar hanıma kabul etmediğini söylerler, Hünkar parayı alır kendi verir.
Züleyha’nın yanına gelen Yılmaz’a, Züleyha bunu bana nasıl yaparsın senin Demirden ne farkın kaldı bir daha yanıma gelme der.
Kahvaltıda Behice, Fikretin yüzüne sahte pasaportu söyler, Fikrette amcasına Almanyada ortağım beni dolandırdı orada aranıyorum ülkeye girebilmek için sahte pasaport kullanmak zorunda kaldım deyince Fekeli ben sana inanıyorum der, Behice özür diler. Fekeli,Yaman Hanım’a evlenme teklifi eder, Hünkar Hanım kabul eder, Fekeli evdekilere evleneceğini söyler, Behice çok öfkelenir, Müjgan a bu eve gelince senide benide bu evden gönderecek ben parasız yapamam birşeyler yapmam lazım hemde hemen der.
Züleyha çarşıda Yılmaz ile karşılaşır, Züleyha bu işin peşini bırak olmayacak duaya amin demeyilim bitti Yılmaz der.
Hünkar Yaman oğluna mektup yazar, ömrünün kalanını Ali Rahmet ile geçirmek istediğini, Züleyha yı üzmemesini, düşmanlıkları bitirmesini yazar. Saniye, Hünkar Hanıma Fadiğin, Raşitten hamile olduğunu söyler, Yaman hanım, Fadiği çağırır, Fadik çalınan bikeziklerden bahsediyor zanneder, ağzından kaçırır, Saniye sen Raşitten hamile değilmisin der, Fadik hayır değilim deyince, Hünkar Yaman, Fadiğe git şimdilik gözüme görünme der.
Hünkar Yamanı, Behiceyi araştırsın diye tuttuğu dedektif arar, Behice in çok tehlikeli biri olduğunu söyleyerek ona dosya verir, Hünkar Hanım, Behiceyi arar buluşurlar, kocalarının paraları için onları öldürdüğünü gösteren belgeyi verir, sırada Ali Rahmetmi vardı, Behiceye eğer Müjganıda alıp buradan gitmezsen bu dosyayı savcıya veririm der, Behice çantasından bıçak çıkartır, Hünkar Yamanı bıçaklar, ve Yaman Hanım yere yığılır.
Vahide Perçin (Hünkar Yaman) diziye ölerek veda etti,oyunculuğunu ve karakterini beğenerek izlediğimiz Yaman Hanım artık yok. Muhteşem oyunculuğu için kendisine teşekkür ederiz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA OYUNCULARI KİMLER?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan oyuncular, oyunculuk yetenekleri ile izleyicileri mest etmektedir. Gerek dizinin konsepti gerekse oyuncuların bu konsepte uyumu izleyicilerden tam not almış durumdadır. Bir zamanlar çukurova dizisi oyuncuları ise şu şekildedir.
Hünkâr Yaman (Vahide Perçin): Dizinin güçlü kadını olan Hünkâr Yaman rolüne can vermektedir. Adana bölgesinin en güçlü beylerinden olan Demir Yaman’ın annesidir. Oğlunun toprak ağalığını ve itibarını korumak için yapmayacağı şey yoktur.
Yılmaz Akkaya (Uğur Güneş): İstanbul’dan Adana’ya Züleyha ile göç eden karakteri canlandırmaktadır. Mert, verdiği sözü tutan, karizmatik ve efendi tavrı ile izleyenleri etkilemektedir. Sevdiği kadın için elini kana bulayan Yılmaz, başına gelenlerden sorumlu tuttuğu Yaman ailesinden öç almak istemektedir.

Demir Yaman (Murat Ünalmış): Adana bölgesinin en büyük beylerinden bir tanesidir. İstanbul’dan Yılmaz ile göç eden Züleyha’ya âşık olduktan sonra Yılmaz’ı öldürmek istemektedir. Yılmaz’ın öç duygusunu bildiğinden Yılmaz’ı alt etmeye çalışmaktadır.

Züleyha (Hilal Altınbilek): Yılmaz’ın İstanbul’da uğruna elini kana buladığı kızdır. Yılmaz’ı deli gibi sevmektedir. Parada pulda gözü olmayan güzel kız, Yılmaz’ın öldüğünü düşünerek Demir Yaman ile evlenmiştir. Daha sonra Yılmaz’ın ölmediğini öğrenir ve tekrar Yılmaz ile kavuşmaya çalışır.

Ali Rahmet Feleki (Kerem Alışık): Adana bölgesinin yerlilerinden olan Ali Rahmet, Demir’in babasının kendisini kandırmasından sonra Demir’in babasının öldürmüştür. Hapiste yattığı dönemde Yılmaz ile tanışıp ortak düşmanlarının olduğunu fark eder. Ortak düşmanlarına karşı Yılmaz’a hem yol gösterir hem de babalık eder.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FİKRET FEKELİ KİMDİR?

Diziye dahil olacak olan Fikret Fekeli, Ali Rahmet Fekeli’nin yeğenidir. Ali Rahmet Fekeli yeğeninin yaşadığını bilmemektedir. Aniden Adana’ya gelen Fikret Fekeli herkesi şaşırtır. Adana’ya gelen Fikret’in neden geldiği ise bilinmemektedir.

FURKAN PALALI KİMDİR?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kadrosuna yeni sezonda dahil olacak isim Furkan Palalı oldu. Dizide Fikret Fekeli karakterine hayat verecek olan oyuncu, bu proje ile birlikte tekrar televizyon ekranlarındaki yerini alacak.

1986 Konya doğumlu olna yakışıklı oyuncu, 2011 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci olduktan sonra ün kazanmaya başladı. Model olarak başladığı kariyerine yarışmadan sonra oyuncu olarak devam etme kararı alan ünlü oyuncu, birçok projede yer aldı. Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunu olan Palalı, oyunculuk alanında daha iyi olmak adına Marmara Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon alanında yüksek lisans eğitimi almaktadır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.