Bir Zamanlar Çukurova 71. bölüm özeti! Yeni bölümde neler oldu? Bir Zamanlar Çukurova Reytingleri! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

5 Kasım Perşembe Reyting sonuçları

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova 71. bölüm özeti! Yeni bölümde neler oldu? Bir Zamanlar Çukurova Reytingleri!

1482 okunma — 06 Kasım 2020 11:54
Bir zamanlar çukurova 71. bölüm özeti oku! Yeni bölümde neler oldu? Hünkar öldü! Fikret'in gizemi hala çözülemedi! Hünkar cinayeti Sevda Çağlayan'ın üzerine mi kalacak?
Bir-zamanlar-cukurova-71-bolum

Bir Zamanlar Çukurova’nın 71. Bölümünde veda ve gözyaşı vardı. Ali Rahmet Fekeli, Sen gittin, ben bittim dedi reyting rekoru kırdı.  Behice, Hünkar Yamanın işlediği cinayetleri ortaya çıkartacak korkusuyla onu bıçaklamıştı. Behice, Kulube gider, dernekteki hanımlar ve Şermin de oradadır, Hünkar Yamanı beklerken bir yandanda Yılmaz ve Adnan’dan bahsederler.  Demir imza için annesini arar hiçbir yerde bulamaz, Kulube gider, oradada yoktur.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 71. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Demir tekrar konağa gelir, Züleyha ya içimde kötü bir his var diyerek tekrar Saniyeye annesini sorar, Saniye sabah odasındaydı mektup yazıyordu der, Demir odaya çıkar mektubu bulur, Züleyha ne yazıyor diye sorar annem Fekeli ile evlenecekmiş diyerek Fekelinin yanına gider, annesini sorar, Ali Rahmet ben bugün hiç görmedim deyince aramaya başlarlar,konağa gelirler, Yılmaz’da gelir yapabileceğim birşey varmı diye sorar, Fekeli duramaz birlikte aramaya çıkarlar.
Demirin çalışanı harabelerin orda Yaman hanımın fularını bulur, Demir Gaffur ve adamlarla aramaya giderler, Demir annesini kanlar içinde ölmüş olarak bulur ve gözyaşları içinde kucaklar, Konağa götürür, konağa gelen Fikret cenazeyi görür. Demir, Züleyha ve tüm çalışanlar gözyaşlarına boğulur, Demir annesini odasına götürür yatağına yatırır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM HÜNKAR ÖLDÜ!

Gaffur, Saniye ve konağın tüm çalışanları Hünkar annelerini kaybetmiştir.
Fikret, Hünkar Hanımı, Yılmaz ile arayan amcasının yanına gider, başın sağolsun amca der.
Sevda, Kulube gelir o sırada Hünkar Yamanın öldürüldüğü haberi gelir, herkes konağa gider, Behice dışında herkes şaşkın ve üzgündür.
Demir annesinin başında içi yanarak göz yaşı döker, Fekeli yanına gelir, elini omzuna koyar başın sağ olsun diyerek Yaman Hanımın yanına çöker, Yamanım sen gittin gözlerini aldın gittin, sen olmazsan ben olmamki, sen gittin ben bittim, teşekkür ederim bana sevdanın yamanın yaşattın, şimdide acıların, ıstırapların en yamanın bıraktın diyerek hıçkıra hıçkıra ağlar.
Gültenin ağlamasına gelen Müjgan, Hünkar hanımın öldürüldüğünü öğrenir, Çetin, Gülteni konağa götürür.
Züleyha, Demirin dizinde gözyaşı dökerken Yılmaz gelir başsağlığı diler, Fekeliyi dışarı çıkartır. Jandarma Komutanı, Yılmaza anneniz bıçaklandığı için otopsiye götürmek zorundayız der, Demir izin verir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FİKRET GİZEMİ SÜRÜYOR!

Bir Zamanlar Çukurova 71. bölüm özeti-fikret

Haminnine odaya girer, kızını yatakta görür okşar, seni çok yordular güzel kızım uyu uyuda dinlen ben seni sokakta bulmadımki bak üstünüde örtmemişler diyerek, beyaz bir örtü ile örter,içimizi ateş gibi yakar , ambulans gelir Hünkar Yamanı alırlar, Haminnine dokunmayın kızıma, götürmeyin kızımı diyerek feryat eder.
Fikret konağa çalışma odasına girer, Adnan Yamanın resmine uzun uzun bakar bir belge alır ve çıkar.
Fekeli, Demirin yanına gelir, Demir şimdi annem çıksa gelse ayaklarına kapanır, elini ayağını öperdim deyince, Fekeli ama bundan sonrası yok der.
Sevda konağa başsağlığına gelir, Züleyha ya başın aağolsun diyerek çıkar, Demirin yanına gelir gerçekten çok üzgünüm nasıl olmuş diye sorar, Demir mücevherlerini almışlar ama çantasında ki paraya dokunmamışlar, hırsız işi değil der.
Haminnine kapıya konan kızının ayakkabısını alır odasına gider yatağına oturur ve yatağını okşar.
Hünkar Yamanın cenazesini üç kızı Züleyha, Saniye ve Gülten yıkar, hepsi hakkımız sana sonuna kadar helal olsun diyerek veda ederler.
Behice evde Müjgana bugün varsın yarın yoksun işte deyince Müjgan, Hünkar Hanımın cinayetiyle bir ilgin varmı diye sorar, Behice sen bana katil diyemezsin diyerek eşyalarını toplar, sakın bir daha yoluma çıkma senin gibi bir yeğenim yok benim, çok pişman olacak ayaklarıma kapanacaksın diyerek evden ayrılır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA CİNAYET SEVDA ÇAĞLAYAN’IN ÜZERİNE Mİ KALACAK?

Demir tek varlığı, canı, annesine, Fekeli tek aşkına ve konaktakiler annesine son görevlerini yapmak için cami avlusunda toplanırlar, Sevda da törene gelir arkasından Jandarma Komutanı gelerek Sevda Çağlayan der ve bu gözyaşı dolu bölüm biter.
Bakalım haftaya Sevda cinayetten mi tutuklanacak?
Hünkar Yamanı oynayan Vahide Perçim‘e gösterdiği üstün oyunculuğundan dolayı teşekkür ederiz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA REYTİNGLERİ NASIL?

5 Kasım perşembe günün yayınlanan yeni bölümünde Bir zamanlar çukurova hem AB hem Total grupta zirveye oturdu. Başarılı bir sezon geçiren dizi reytingleri ise gayet başarılı. Dizinin ve diğer merak ettiğiniz günün dizilerinin reyting sonuçları için aşağıdaki linke başlanabilirsiniz.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.