Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm Özeti! 72. Bölüm - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Mucize Doktor Yeni Bölüm! Mucize Doktor 37. Bölüm Özeti

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm Özeti! 72. Bölüm

15 Kasım 2020 22:40
Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm özeti!  Göz yaşı, hasret ve oyun vardı. Bir Zamanlar Çukurova nın 72. bölümünde, Hünkar Yamanın cenaze töreninde Jandarma gelir, Sevda Hanıma, Hünkar Yamanı öldürmekten tutuklar. Demir dahil herkes şaşırır, Saniye, Sevdaya saldırır, sen benim canımı aldın diyerek feryat eder. Demir birşey yapamaz çünkü kollarında annesinin tabutu vardır. Demir, annesini gözyaşlarıyla mezarına indirir, Fekeli hıçkırıklarına engel olamaz. Tüm Çukurova Hünkar Yamana veda eder. Herkes gider, Fekeli kalır, acısını toprağa örter, gözyaşıyla mezarı sular.

Bir Zamanlar Çukurova  Yeni Bölüm Özeti!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde, Behice ise gitmek için tren garına gider, Müjganda arkasından. Halasından özür diler, katilin Sevda hanım olduğunu söyler. Halbuki Sevdanın evine gizlice girep,Hünkar Yamanın mücevherlerini çekmecesine koyar, zarftaki parayı alır ve çıkar.
Cumhuriyet Savcısı, Sevdayı sorgular, Sevda ben yapmadım deyince, Savcı o zaman bu mücevherlerin evinde ne işi var diye sorar, o sırada Demir gelir, Sevda abla böyle bir şey yapmaz deyince Savcı Mücevherleri gösterir, göz göze gelirler, Sevda, Demire benim yaptığımı nasıl düşünürsün der, Sevda tutuklanarak nezarete konulur.
Demir eve gelir Sevda Ablasının tutuklandığını yarın mahkemeye çıkacağını söyler, Züleyha, Sevdanın katil olacağına inanmaz.

Demir, Sevda ile annesi arasındaki husumetten kendini suçlar.  Kuran okunur, o sırada Haminnine kaybolur, mezarlığa gittiğini öğrenirler, Demir ile Züleyha yanına gider, Haminnine kızına tavuk pilav getirir, merak etme annem ben geldim sakın korkma diyerek mezar taşını okşar, annem açmı tokmu diye sakın düşünme ama niye yoksun, çok yoruldum anne demiştin yat uyu dinlen annem der, ayakları hep üşür diyerek yeleğini mezarın üstüne örter, içimizi ağlatır.
Haminnine Evde Fekeliyi görür, Ali Rahmet senmi geldin oğlum, Hünkarı sakın üzme sen onu çok seviyorsun der.

Müjgan, Züleyhayı vurduğunda Yılmaz ile Demirin imzaladığı itirafnameyi bulur, sen böyle birşeyi nasıl imzalarsın diye bağırır Yılmaz onu imzalamasaydım hapse girecektin der. Bunu nasıl buldun diye sorar, Fikret, Demir Yamanın odasından ben aldım, başınızın derde girmesini istemedim der.
Bahçede Demir, Gültene sarılır kalbini kırdım affet der.
Demir eve gelir annesinin yatağına oturur, resmini alır ve ağlar,Züleyha gelir, Demir ona sarılır sen yanımda ol başka bir şey istemem, sen karım, sevgilimsin der, Züleyha geri çekilir ben senin hiçbirşeyin değilim, ruhumda kalbimde başkasına ait der kapısını kilitler, Demir söz veriyorum sen istemeden odana girmeyeceğim, sana dokunmayacağım der.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm! Sevda Hanım mahkemeye çıkar, telefonla konuşma saatleri delil gösterilir birde şahidi gelir ve serbest kalır, Demir özür diler, ama Sevda sen bunca yıl sonra benim katil olduğuma inandın bir daha görüşmeyelim der.
Demir, Sevdanın suçsuz olduğunu, özür dilediğini ama Sevdanın kabul etmediğini Züleyha ya anlatır.
Çukurovanın gençlerini biri baştan çıkarır Sevdanın evini taşlarlar, yakacaklarken Züleyha yetişir izin vermez, Sevda Ablayı alarak Konağa getirir, Sevda, Hünkar Hanımın resmine bakarak af diler.
Haminnine, Sevdayı ölen kızı Hasene zanneder.

Kulüpde biraraya gelen hanımlara Behice, Hünkar Hanım için yardım gecesi düzenleyelim der, o sırada Züleyha gelir, annemi sen öldürdün, biliyorum ve bunu kanıtlayacağım, özgürlüğünün tadını çıkart der, Fekeli duyar, Züleyha ya bildiğin birşey mi var diye sorar, Züleyha bilmiyorum ama etekleri tutuşsun istedim der.
Evde Behice deliye döner, herkesin içinde bana katil dedi sizler yüz veriyorsunuz diyerek Yılmaz ile Fekeliyi işaret eder, Fekeli herkesi çıkartır, Behiceye, siz artık İstanbul’a geri dönün merak etmeyin size maddi olarak destek olacağım der, Behice odasına çıkar eşyalarını toplarken Müjgan gelir öğrenir, babasına nasıl halamı kovarsınız diye sorar, Fekeli öfkelenir benimle hesap sorar gibi konuşma, ayrıca evdende kovmadım deyince halam giderse bende giderim der, Yılmaz gidene dur demeyiz diyerek öfkelenir, Behice ise Müjgana otur oturduğun yerde meydanı Züleyhayamı bırakacaksın ben başımın çaresine bakarım der.
Ertesi gün Behice çıkarken Fekeliye mazlumun ahı kalmaz der. Taksiye biner havaalanına gider, kenara çantasını atar, valizini dağıtır sonrada ormanda biriyle buluşur önce kendini dövdürür sonrada omzundan vur beni der, adam omzundan vuracakken üstüne köpek atlar Behiceyi karnından vurur.
Haftaya heyecanlı bir bölüm bizi bekliyor.
Bakalım Behice ölecekmi?
Züleyha, Yılmaz ile kaçacakmı?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Abdulhamid11 ay önce
  • Bu dizinin hayraniyim