Mersin escort

Sıradaki içerik:

28 Kasım Perşembe Reyting sonuçları

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova dizisi! Yeni bölümde neler oldu?

BCm5T.jpg

Bir zamanlar çukurova dizisi olaysız geçmez. Yamanların çiftliğinin yanındaki küçük çiftliğe taşınan Yılmaz ile Müjgan, aradaki duvarı yıktırırken, Demir gelir ve kendi eliyle yıkar. Yılmazların gelişiyle huzurları kaçan Yamanlar, en çok da Züleyha’dan korkarlar.

bir-zamanlar-cukurova-demir

Bir Zamanlar Çukurova 46. bölüm özeti

Hünkar hanım şirkete gider orada Demirin toprakları satacağına şahit olur, bunu engeller, topraklar satılınca artık bizim olmaz diyerek engel olur. Demir Almanlar ile bir araya gelerek Entegre Tesis projesinden vazgeçtiğini ve hisselerini satacağını söyler, bunu yaparak hayallerine de veda eder.

Şermin ve Hasip Ağa basıldı!

bir-zamanlar-cukurova-sermin

Şermin’e ev tutan Hasip Ağayı, Saniye takip eder ve adresi öğrenir, Hünkar hanıma söyler, Hünkar’da Hatip’in karısı Naciye’ye. Naciye polisle baskına gelir, zina suçlamasında bulunur, Şermin ile Hatip hapse girer. Hapishanede, Şermin’i ziyarete Hünkar Hanım gelir ve bu daha başlangıç der, hapishanedeki kadınlardan biri Hünkar ile Fekeli’nin sık sık bir çay bahçesinde buluştuğunu söyler. Şermin bunu senin yanına bırakmayacağım Hünkar der. Bir zamanlar çukurova dizisi bi hayli heyacanlı geçiyodur, sonrasında…

Züleyha, Müjgan’a hoşgeldin’e gider. Yılmaz ve Müjgan arkadaşlarını yemeğe çağırırlar, Savcı hanım ve Sabahattin’de geceye katılır, aralarında hafiften yakınlaşma başlar. Savcı bahçede kimliğini düşürür, Yılmaz ertesi gün Savcıya götürür orada Şermin’i öğrenir. Savcı elimizde faili meçhul birçok cinayet dosyası var der ve onlardan biri Yılmazın öldürdüğü, Demirin kuzeninin dosyasıdır.

Şermin Fekeli ve Hünkar cadısının resimlerini çeker

bir-zamanlar-cukurova-hunkar

Yılmaz hastanede Müjgana, Şermin’den bahsederken Sabahattin zina olayını duyar ve gurur yaparak istifasını verip ortadan kaybolur. On gün sonra Şermin’in ve Hatip ağanın mahkemesi görülür serbest kalırlar. Şermin çay bahçesine gider, Fekeli ve Hünkar Hanımın sarıldıkları anda resimlerini çeker ve postayla gazeteye gönderir. Yılmaz ile Züleyha gece bahçede karşılaşır, Züleyha beni kahretmek için mi buraya taşındınız der, Yılmaz istersen hemen yarın taşınırız diyeceği sırada Züleyha gitme der ve elini tutar. Züleyha ve Yılmaz barışmıştır.

Bakalım Hünkar Hanımın resimleri ortaya çıkacak mı? Bir zamanlar çukurova 47. bölümünde neler olacak? Yılmaz ve Müjgan taşınacaklar mı?

Bir zamanlar çukurova reytingleri nasıl oldu?

28 Kasım perşembe akşamı Atv ekranlarında yayınlanan Bir zamanlar çukurova reyting sıralamasında Total reytinglerde 2. sırada AB reytinglerde ise 3. sırada yer aldı. 18-24 Kasım tarihleri Haftalık dizi reytingleri sıralamasında ise Totalde 3. AB’de ise 5. olarak iddiasını sürdürdü. Dizi tam bir Çukurova dizisi olup her bölümü sinema filmi tadında izleyicileri 70’li yıllara sürüklüyor.

Bir zamanlar çukurova 47. bölüm fragmanı

Bir zamanlar çukurova her hafta birbirinden güzel bölümleriyle izleyiciyi kendine bağlıyor. Yetmişli yılların atmosferini iliklerine kadar hisseden izleyici Yılmaz ile Züleyha’nın aşkına şahit oluyorlar.  Çukurova dizisi olarakta bilinmesinin sebebi ise izleyicinin diziyi izlerken kendini 70’li yıllarda çukurova’da gibi hissetmesinden kaynaklanıyor.  Bir zamanlar çukurova yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sayfamızda izleyebilirsiniz. Bir zamanlar çukurova yeni bölüm izlemek için buraya tıklayabilirsiniz

Bir zamanlar çukurova oyuncuları kimler?

Atv reytinglerini üstlere tırmandıran dizilerden biri olan dizinin bu kadar başarılı olmasının en büyük sebebide, Bir zamanlar çukurova oyuncuları; peki oyuncu kadrosunda kimler var bir göz atalım.

Kerem Alışık – Ali Rahmet Fekeli 

Sevdiği ile kavuşamayan üstüne birde sevdiği kadının kocasını öldürmekle suçlanan ve ömrünün büyük bir bölümünü hapishanede geçirmek zorunda kalan Fekeli sözleri Kerem Alışık gibi karizma,  Fekeli hem üzerine atılan bu iftiradan dolayı Yaman ailesini bitirmek için antlar içer, bir yandan da içindeki aşkı körükler, Hapishanede Yılmaz ile yolları kesişen Ali Rahmet Fekeli Yılmazı oğlu yerine koyar, Yılmaza Uhuletle ve suhuletle Yaman ailesinden intikamlarını alacaklarını söyler. Türk sinema tarihinin en büyük aktör ve oyuncularından biri olan Sadri Alışık’ın oğlu  Kerem Alışık  5 Haziran 1960 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Usta oyuncu 1988 yılında yine kendisi gibi oyuncu olan Sibel Turnagöl ile dünya evine girdi. Sonrasında ayrılan çiftin Sadri Alışık isminde oğulları bulunuyor. Şimdilerde Kerem Alışık, Hilal Altınbilek ile aşk yaşadığı iddiları dolanıyor.

Rol aldığı filmler

Arif V 216 (2018), 72. Koğuş (2011), Saddam’ın Askerleri (2008), Hababam Sınıfı Askerde – Sabit (2004), Hoşgeldin Hayat – Serhat (2004), Dansöz – Zorro (2000), Zehirli Çiçek, Ah Nalan Ah – Kemal (1988)

Vahide Perçin – Hürkar Yaman

Çukurova’nın en büyük ailelerinden olan Yaman ailesinde Demir Yaman’ın annesi olan Hünkar Yaman hanım ağadır. Ona gçre hayatta tek önemli olan şey kendi ailesinin itibarıdır. Oğlu Demir Yaman’ın çocuğu olmamaktadır ailesinin itibarı ve atadan kalma topraklarının selameti için bir oyuna girişir. Hünkar Yaman’ın kocası kurduğu sanılan ve ilk aşkı olan Ali Rahmet Fekeli’nin hapisten çıkmasıyla hikaye başlar.  Vahide Perçin, 1965 yılında İzmirde doğmuştur. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır.

Hilal Altınbilek – Züleyha Yaman

Su gibi güzelliği ve cazibesi size nasılda şanslı ve talihli biri dedirtmesin, maddi hiçbir şeyde gözü olmayan, tek derdi sevdiğine kavuşmak olan Züleyha, Yaman ailesinin kumpasına düşer, Demir Yaman ile evlenmezse Yılmazı idama göndermekte tehdit edilir ve zorla Demir Yamanla evlenir . Sinema ve dizi oyuncusu olan Hilal Altınbilek 21 Ocak 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. İlk öğretimiyle birlikte tiyatro ile ilgilendi. 2009-2010 yılları arasında İstanbul’daki Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı.

Uğur Güneş – Yılmaz Akkaya

yilmaz-akkaya

İstanbul’un varoşlarında yaşayan mütevazi ve yakışıklı araba tabircisi Yılmaz’ın tek derdi sevdiği kızla evlenebilmektir. Sevdiği kızla mutlu bir hayat yaşayabilmek için sevdiği kızla Adana’ya kaçan Yılmaz, önce katil olur sonra sevdiği kızdan koparılır. Talihi, Ali Rahamet Fekeli’yi tanımasıyla değişmeye başlar. Artık tüm intikamını alabilecek güce erişmiştir…  Uğur Güneş, 13 Ocak 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı olan Uğur Güneş üç kardeştir. Çocukluğu Ankara’da yaşayarak geçiren  yakışıklı oyuncu okul dönemlerinde bir arkadaşının sayesinde Ankara Sanat Tiyatrosuna kaydoldu ve oyunculuk hayalleri gerçek oldu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerinde dersler aldı. Daha sonra İstanbul’a yerleşerek 2011 yılında Yeniden Başla adlı dizide Eray karakterini canlandırarak televizyon ekranlarında yer almaya başladı. Diriliş Ertuğrul adlı dizide Tuğtekin karakterindeki performansıyla göz doldurdu. 2017 yılında yayınlanan İsimsizler adlı dizide Kaymakam Fatih karakteri ile oyunculuktaki başarısını perçinleyen Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde mert, dürüst ve sözünün eri bir adam olan Yılmaz Akkaya karakterine hayat veriyor. 31 yaşındaki Uğur Güneş 1.81 metre boyunda 75 kilo ve Oğlak burcudur.

Melike İpek Yalova – Müjgan Hekimoğlu

20’li yaşlarının sonunda bir çocuk doktoru. İstanbul’da okumuş, okulu bittikten sonra babasının özel hastanesinde çalışmayı reddedip Adana’ya devlet hastanesine çalışmaya gelmiştir. Güçlü karakterli, nazik, döneme göre ileri görüşlü ve hastalarına karşı oldukça sevecendir.

Sibel Taşçıoğlu – Şermin Yaman

Demir’in amcasının kızı. Hünkar ve Demir’in gizli düşmanı. Babası Şerafettin Yaman’dan kalan bütün mirası çar çur ettiği için Demir’den geçiniyor. Kocasını beğenmiyor ama boşanmak da istemiyor. Hayattaki tek amacı Yaman’ların mirasının kızına kalmasını sağlamak. Demir’in oğlu olunca hayalleri başına yıkılıyor.

Selin Genç – Gülten

Gaffur’un kız kardeşi. İyi niyetli, saf bir Anadolu kızı. Yılmaz’ı görür görmez aşık oluyor. Başlangıçta Züleyha’yı Yılmaz’ın kız kardeşi sandığı için ona çok yakın davranıyor. Kısa sürede gerçeği öğrenmesine rağmen Yılmaz’a olan aşkından bir türlü vazgeçemiyor.

Selin Yeninci – Saniye

bir-zamanlar-cukurova-saniye

Bir zamanlar çukurova, Saniye karakterini başarılı bir şekilde oynayan Selin Yeninci, dizide Gaffur’un karısını oynuyor. Çukurova’nın ilk hanım kahyasıdır, şu aralar.  İlk başlarda Konağın mutfağından sorumluydu, Hünkar hanımın eli ayağı, sır küpü. Senelerdir Hünkar Yaman’ın hizmetinde çalışıyor. Yılmaz ve Züleyha konağa ilk geldiklerinde, onlara yardımcı oluyor fakat işler değiştikçe onlara düşman kesiliyor. Züleyha’nın ön plana çıkmasıyla, ona kin beslemeye başlıyor. Tek amacı konaktaki yerini korumak. Bu uğurda her şeyi yapabilir. Selin Yeninci sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden Selin Yeninci instagram paylaşımları ve fotoğrafları, takipçileri tarafından beğeniliyor.

Aras Şenol – Çetin

Fekeli’nin sağ kolu, Yılmaz’ın sırdaşı. Çok çalışkan, namuslu, temiz biri. Hayatını işine ve Fekeli Ağa’ya adamıştır. Onu baba gibi sevmektedir. Bugüne kadar bir gönül ilişkisi olmamış. Ama, Yamanların konağından Gülten’le yolu kesişince gönlüne büyük bir aşk düşer. Çetin tüm yaşananlara rağmen kalbinin sesiyle hareket etmeye devam edecektir.

Murat Ünalmış – Demir Yaman

Büyük bir servetin sahibi. Çukurova’nın en büyüğü, bu bereketli toprakların tek hükümdarı olmayı hedefleyen, bunun için her şeyi yapabilecek kadar hırslı, gözü kara bir adam. Ama babasından kalan bu uçsuz bucaksız toprakları günü gelince miras bırakacağı bir evladı yok. Demir, Züleyha’ya görür görmez aşık olur. Aşk Çukurova’nın bu yakışıklı ve hırslı beyini değiştirebilecek mi? Demir Yaman aşkı ve toprakları için gözünü ne kadar karartacak?

Turgay Aydın – Sabahattin

Şermin’in kocası. Dahiliye doktoru. İyi ve dürüst bir adam. Şermin’le severek evlenmiş ama kısa sürede pişman olmuş. Kızı Betül’ün hatırına bunca yıl evli kalmış. Yamanların parası ve itibarı onun umurunda bile değil. Bu nedenle aklındakileri söylemekten hiçbir zaman çekinmiyor. Ne pahasına olursa olsun Şermin’den boşanmak istiyor.

Serpil Tamur – Haminne

Hünkar Yaman’ın annesi, Demir Yaman’ın anneannesi. Çok yaşlı, sıklıkla kelimeleri, durumları ve olayları karıştırıyor. Bazen geçmişi bugünmüş gibi hatırlıyor. Bu karışıklık zaman zaman güldürse, zaman zaman hüzünlendirse de bazen konak içinde olayların karışmasına sebep oluyor. Hünkar, en çok Züleyha’nın ona bakmasından hoşlanıyor.

Bülent Polat – Gaffur

Yamanlar çiftliğinin kahyası. Doğma büyüme Adanalı. Konağın kahyalığı ona babasından miras kamış. Gaffur babası gibi yetenekli, akıllı ve dürüst biri olmadığı için görevinde de pek başarılı değil. Hünkar hem babasının hatırına hem de düzene ve çiftliğe hakim oldukları için Gaffurları yanlarında tutuyor. Gaffur aynı zamanda Yılmaz’ın askerlik arkadaşı.Yılmaz çiftliğe ilk geldiğinde onu içten karşılıyor ancak iş istediğini öğrenince tavrını değiştiriyor. İşini elinden alacak korkusuyla Yılmaz’a düşman kesiliyor.

ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.