Bir Zamanlar Çukurova reytingleri zirvede! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

İyi Aile Babası Reytingleri nasıl oldu?

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova reytingleri zirvede!

810 okunma — 05 Aralık 2020 22:01
avatar

Murat TUNÇ

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir zamanlar çukurova reytingleri! Dizi özet ve Dizi reytingleri, Bir zamanlar çukurova yeni bölüm özeti! 3 Aralık perşembe günü yayınlanan 75. bölümünde neler oldu?
bir-zamanlar-cukurova-reytingleri
malatya oto kiralama

Yayınladığı iki dönemdir reytinglerde başarılı grafiği ile göz dolduran dizi Bir zamanlar çukurova 3 Aralık perşembe günü yayınlanan yeni bölümüyle yine zirveye adını yazdırdı! Peki Bir zamanlar çukurova reytingleri nasıl? 3 Aralık perşembe günü yayınlanan 75. bölümüyle reytinglerde yine kimseye zirveyi kimseye bırakmıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 75. Bölüm özeti!

bir-zamanlar-cukurova-yeni-bolumde-neler-oldu

Bir Zamanlar Çukurova reytingleri zirveye bir kez daha damgasını vurdu. Sosyal medyanın da en çok konuşulanları arasına giren dizi, tüm kategorilerde en çok izlenen dizi olmayı başardı.

Bir zamanlar çukurova yeni bölümünde, Müjgan’ın hamilelik haberi en çok Behice’yi sevindirdi diyebiliriz. Lakin mutlulukları kursaklarında kaldı.

Yılmaz Müjgan’ın hamilelik haberini alır almaz, çocuğun kendisinden olmadığını söyledi. Lakin  Züleyha buna inanmadı, aralarındaki tüm bağı koparmak için harekete geçti. Müjgan  gayesine tam ulaştı derken, Hastanede çıkan dedikoduyu duyan Yılmaz, Fikret’i vurmaya gider. Arkalarından zor yetişen Fekeli ve Müjgan Yılmaz’ın Fikreti vurmasına mani olmaya çalışır. Yapacak birşeyi kalmadığını görün Müjgan hamile olmadığını itiraf etmek zorunda kalır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 76. BÖLÜM FRAGMANI

Bunu duyan Yılmaz Müjgan’ı zorla Züleyha’nın yanına götürür ve hamile olmadığını söyletir. Yılmaz ve Züleyha artık kaçma planları yapmaya başlarlar. Bu arada Yılmaz Fikret’ten özür diler. Ali Rahmet Fekeli, Yılmaz’ın para vererek Çukurovayı terkedeceksiniz dediği Müjgan ve kötülerin kötüsü halası Behice’yi Çukurova’nın ıssız bir yerinde bir eve yerleştirir.

Müjgan çocuğu olmadan yapamaz, çocuğunu alamayacağını anlayan Müjgan, soluğu Züleyha’nın yanında alır. Züleyha Yılmaz’ın yaşadığı eve gelerek çocuğu alarak Müjgan’a getirir. Müjgan bebeği kaçırır.

İki sezondur heyecanını hiç yitirmeyen dizi 75. bölümüyle, izlenme oranları ve izlenme paylarıyla yine zirveye yerleşti.

Bir Zamanlar Çukurova reytingleri nasıl?

 • TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

1 BIR ZAMANLAR CUKUROVA ATV

2 BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET) ATV

3 MUCIZE DOKTOR FOX

 • AB REYTİNG SONUÇLARI

1 BIR ZAMANLAR CUKUROVA ATV

2 MUCIZE DOKTOR FOX

3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

 • ABC REYTİNG SONUÇLARI 

1 BIR ZAMANLAR CUKUROVA ATV

2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

3 MUCIZE DOKTOR FOX

Dizi reyting sonuçları, Günlük Total Reyting sonuçları ve Ab Reyting sonuçları, Hafta içi ve Hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlayamıyoruz.

Düşünceleriniz bizim için önemli! Yazımızı değerlendirebilir, görüş ve önerilerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden yapabilirsiniz. Dilerseniz Reyting Tv’ye üye olarak yazarlarımız arasına katılabilir. Dizi özetleri ve diğer güncel konular hakkında yazılar yazabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.