Mersin escort

Sıradaki içerik:

Alize Gördüm Bir Zamanlar Çukurova’da mı oyunuyor? Alize gördüm bir zamanlar çukurova da hangi rolde ?

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm! Gerçekler Ortaya Çıkıyor

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm de Neler Oldu? 66. Bölüm Özeti! Hünkar Holding Hisselerini Yılmaz'a Verecek mi?
BCm5T.jpg
bir-zamanlar-cukurova-son-bolum

Demir Yaman, Sabahattin ve Jülide’nin düğününe Sevda ile gelmiş, bu benim ikinci annem demiş, Hünkâr Yaman herşeyi duymuştu.

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümde Neler Oldu? 66. Bölüm Özeti

Hünkâr Hanım, o halde bütün Çukurova duysun ki, benim Demir Yaman adında bir oğlum yok, o artık senin tek annen der ve gider. Sabahattin, Demire, sen annenin haysiyeti ile oynadın, hiç bir anne bu tür bir muameleyi hak etmez, Sevda hanım içinde itibar verilmez alınır der, Sevda ile Demir orayı terk eder.
Şermin düğün sonunda Sabahattin in karşısına çıkar önce hakaret eder sonrada Jülide’nin üstüne kırmızı boya döker.

Bir zamanlar çukurova son bölüm özeti;

  • Ali Rahmet Fekeli ise otelde onu soran delikanlıya gider, onun yıllar önce ölen kardeşinin oğlu Fikret olduğunu öğrenir ve Fikreti eve götürür.
  • Hünkâr Hanım oğlunun yaptıkları karşısında çok üzülür, kalbi kırılır ve çok öfkelenir, Demirin bütün kıyafetlerini toplar Holding’in önüne yığdırır gelen geçen alır, o sırada Demir gelir dışarıdaki herkesi kovdurur.
  • Behice, Fikretten şüphelendiğini, onun Fekeli in gerçek yeğeni olmadığını düşündüğünü Müjgâna anlatır.
  • Fekeli ye Avukatı gelir, Yılmaz, evlat edinme davasını geri çekmek istediğini söyler Fekeli üzülür, Yılmaz bunu kabul edersem sanki kendi babama haksızlık edecekmişim gibi geliyor der, Fekeli olgunlukla karşılar.

Hünkar Holding Hisselerini Yılmaz’a Verecek mi?

Demir, Hatip Ağanın karısı Naciye’ye başsağlığına gider, konağını satmak isteyen Naciyeden Konağı alır ve Sevdaya verir. Bunu duyan Hünkâr Yaman yıkılır. Ertesi gün Yılmazı arar, ona holdingdeki hissesini satmak ister, Yılmaz ile Holding’e giderler, Yılmaz ile tartışırlar, Fikret, Demire vurur.
Demir, Fekeli ye giderek, oğluna sahip çık annemin hisselerini almakta nereden çıktı der.
Fekeli, Yılmaza, bu işte benim olurum yok, hisseleri almakta nereden çıktı diye kızar.
Raşit çiftliğe gelir iş aradığını söyler, Hünkâr Hanım işe alır, Fadik çok sevinir. Çetin, Gültenle konuşur Fikret’ten şüphelendiğini ama kimseye söyleyemediğini anlatır.
Yılmaz, Gülten’e, Züleyha’yı çağırtır, ikili Almanya’ya gitme planı yaparlar, evde otururlarken, Müjgân gelir, Gülten önce onu oyalar, Züleyha oğluyla saklanır, Yılmaz albümü almaya geldim artık aramız düzelsin der, Müjgân, Züleyha yı görmeden çıkarlar.
Şermin, Züleyha yı görmeye gelir, Gülten’e konuşurlarken, Müjgâ’nın, Züleyha yı vurduğunu duyar, Demire gider duyduklarını anlatır, Demir Emniyete gider, Züleyha’yı vuran silahın kime ait olduğunu öğrenir, Fekeli in evine gider, Yılmaza sen karını hapisten nasıl kurtaracaksın onu düşün Züleyha’yı bu tabancayla Müjgân vurdu diyerek belgeleri gösterir.
Ankara dan, toprak almak için Çukurova ya gelenlerin başındaki isimlerden Kadir bey gelir, onlara Fekeli’nin engel olduğunu söylerler, Kadir bey onlara dürbünlü bir silah verir o halde Fekeli’nin işini bitirin der.

  • Yine heyecanı bol bir bölüm izledik.
  • Bakalım haftaya Müjgân ne yapacak?
  • Hünkâr Hanım nasıl bir yol izleyecek?
  • Ali Rahmet Fekeli öldürülecek mi?

Bir zamanlar çukurova ve diğer dizi reytingleri için Reyting kategorimize bakabilirsiniz.

ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.