Mersin escort

Sıradaki içerik:

Reyting sonuçları Perşembe! Mucize Doktor mu? Çukurova mı?

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm İzle! Züleyha hapisten çıktı mı?

BCm5T.jpg

Bu yazıda neler var?

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle ! Züleyha hapisten çıkabilecek mi? Yılmaz ile Züleyha’nın İmkânsız Aşkı Son mu Bulacak?

Züleyha’nın ilk duruşması başlar, ilk olarak Demir dinlenir. Demir karımı çok seviyorum ama onun eski nişanlısı Yılmaz Akkaya ile görüşmeye devam etmesi ve iffetsizce hareket etmesi son damlaydı beni de öldürmek amaçlı vurdu, şerefime leke süren bu kadının en ağır cezayı almasını istiyorum, çocuklarıma anne olmayı da hak etmiyor der. Yılmaz daha fazla dayanamaz ve yalan söylüyorsun der, Demir silahını çeker ardından Yılmaz da ve bu hareketleri onları nezarete attırır. Züleyha ise yeniden cezaevine götürülür.

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm İzle ! Müjgan öldü mü? Kurtuldu mu?

Müjgân, bileklerini kesmiş ölmek istemişti, Behice hanım biberon için gelir ve Müjgânı bulur hastaneye götürürler, durumu iyidir. Fekeli eve gelir ve Müjgânın hastanede olduğunu öğrenir oraya gider, Behice hanım bu böyle olmaz Ali Rahmet bey der, Müjgân kendine gelir, neden beni kurtardınız diye ağlar, Fekeli söz veriyorum kocan ve oğlunla mutlu bir hayatın olacak der.

Bir zamanlar çukurova son bölüm; Hatip Ağa, Gaffur’un yanına gelir, benden aldığın senetleri geri ver der, Gaffur hangi senetleri deyince boğazına sarılır, Saniye ve Hünkâr hanım gelir neler oluyor der, Naciye gelir utanmıyor musun diyerek Hatip Ağaya çıkışır, Hatip Ağa gider. Naciye, Hünkâr hanıma, Züleyha’nın durumuna çok üzüldüğünü söyler, erkek anasını olmak çok zor Hünkâr hanım seni çok iyi anlıyorum der.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Yılmaz ve  Demir nezaretten çıkarlar.

Müjgân eve çıkar gazetedeki Bitmeyen Aşk başlıklı haberi okur, Behice’ye ben Yılmazın umurunda bile değilim onun tek derdi Züleyha der. Yılmaz eve gelir, Müjgânın bıraktığı mektubu okuyan Yılmaz onunla konuşur. Müjgân çok pişmanım der, zamanı geri alma şansım yok, ama sen bana Züleyha’ya baktığın gibi bir kere bile bakmadın der. Yılmaz ben sana ihanet etmedim anla artık, Müjgân ben ne yaptıysam seni sevdiğim ve kaybetmemek için yaptım der.

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Özeti Nasıl!

Yılmaz, Züleyha’nın ziyarete gider, Züleyha, Yılmaza bir daha buraya gelme, bizim kaderimiz bir değil ben bunu çok iyi anladım sende anla ve bir daha asla gelme diyerek gider, çıkışta Yılmaz, Demire haber uçuran gardiyanı görür onu tehdit eder. Yılmaz, Züleyha’nın söylediklerini Fekeliye anlatır, Züleyha haklı evlat sen ona her gittiğinde Demir öfkeleniyor ve Züleyha’nın çocuklarına kavuşma şansı azalıyor, herkesin iyiliği için al karını, çocuğunu İstanbul’a git kendine yeni bir hayat kur der.

Polis ihbar üzerine Savcı Jülide’nin evini arar para bulur, Baş Savcı Jülide’ye rüşvet almaktan ve görevi kötüye kullanmaktan açığa alındın der. Sabahattin’e gider olanları anlatır, Sabahattin bunu Şermin’den başkası yapmaz der, dışarıda Şermin onları dinlemektedir.

Şermin hapishaneye Züleyha’yı ziyarete gider, Züleyha ondan çocuklarının resmini ister. Demir evden çıkarken annesine yalandan Tarsus’a gideceğini söyler, Hünkâr da çocukları alır ve hapishaneye Züleyha’ya götürür, Züleyha çok sevinir ama Demir gelir çocukları aldığı gibi gider. Eve gelirler çocukların bütün eşyalarını alır, annesinin yapma yalvarışlarına rağmen çocukları da aldığı gibi bir kadının evine götürür.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Şermin, Züleyha’ya çocukların resmini götürür, çocukları Demir aldı götürdü der.

Yılmaz tekrar Züleyha’yı görmeye gider, Züleyha ise kabul etmez ona bir mektup bırakmıştır, mektupta bir daha gelmemesi yazıyordur. Yılmaz babasıyla konuşur sen haklısın baba ben İstanbul’a gideceğim der ve Müjgân, Behice Hala ve oğlunu alarak İstanbul’a gider.

Bir zamanlar çukurova reytingleri için tıklayabilirsiniz.


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.