Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm! Şok Gelişme! Adnan Bebek Öldü mü? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman Son Bölüm! Şok Gelişme 30. Bölümde Post Kavgası Vardı

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm! Şok Gelişme! Adnan Bebek Öldü mü?

1366 okunma — 23 Ekim 2020 02:09
Meraklar giderildi. Adnan bebek öldü mü? Demir Adnan'ın Yılmaz'ın oğlu olduğunu ilan etti mi? Fadik Raşit'ten hamile mi? Fekeli pusuya mı düştü. Haberimizde..
bir-zamanlar-cukurova-son-bolum
malatya oto kiralama
Yılmaz, Demir’in, Adnana sünnet yaptığını öğrenmiş konağı basmıştı. Tartışırlarken, Adnan babasının tabancasıyla oynar, tabanca patlar, herkes yukarı koşar, Adnan kendini vurmuştur.  Hep birlikte hastaneye giderler, Bir zamanlar çukurova son bölüm  Müjgan da ameliyatına girmek ister, Züleyha izin vermez. Demir, tabancasını ortada bıraktığı için kendini suçlar, Hünkar Yaman oğlunu teselli eder, Demir annesinden göz yaşlarıyla özür diler.  Adnanın durumu iyidir, Züleyha yanına girer, Demir ile Yılmaz kavga eder Züleyha ikisinide kovar.
Çiftlikte, Haminne geçmişi hatırlar Jandarmaya gitmek için evden çıkan, bir pikap’a biner iki kadın bileziklerini görür, yolda Haminne yide indirir, zorla bileziklerini alırlar. Çiftlikte ise Fadik ile Raşit heryerde onu ararlar fakat bulamayıp geri gelirler, Haminne oradadır, geri gelmiştir, ama bileziklerini aldıklarını söyler, Fadik tutuşur.

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Analizi! Adnan Bebek Kurtuldu mu?

Bütün Çukurova Adnan’ın, Yılmaz’ın oğlu olduğunu konuşur, Müjgan, Adnanın, Yılmaz’ın oğlu olduğunu bildiğini Yılmaz ‘a söylemek ister, Behice Halası izin vermez, Nazire onları duyar, yemekte Müjgan, Adnanın senin oğlun olduğunu Çukurova dan değilde senden duysaydım der, Nazire yalan söylüyorlar, konuşurlarken duydum önceden biliyordu deyince Müjgan evet yalan söyledim Yılmaz ölmesin kan dökülmesin çocuklar mutlu olsun diye yaptım der. Bir zamanlar çukurova son bölümü Demir babasının Sevdayı emanet ettiği mektubu annesine okutur, annesinden özür diler, dertleşirler, Hünkar madem babanın vasiyeti ona maddi desteğini esirgeme ama benim onurumuda ayaklar altına alma der.

Bir Zamanlar Çukurova Saniye Fadik’i Hamile zanneder! Fadik Hamile mi?

Bir zamanlar çukurova Raşit ile Fadik çamaşırlıkta konuşurken karnını tutar, Saniye onu görür hamile zanneder, Fadik’e ağır iş yaptırmaz Fadik ise gözden çıkarıldığını düşünür. Fekeli ve Hünkar hanım Yılmaz ile Demirin kavgasına son vermek için bir araya getirirler, tüm aile buluşur, Fekeli huzur boşanmaktaysa çocukların huzuru için gerekirse boşanın der, Müjgan da, Demirde boşanmak istemez, Züleyha öfkelenir boşanırsınız yada boşanmazsınız , çocuklarıma sizin yüzünüzden zarar gelirse ikinizide affetmem der ve gider. Yılmaz, Demire, Adnan benim oğlum der.
Bir zamanlar çukurova 69. son bölümde, Dr. Aykut, Müjgana, Demir bey çocuk bölümündeki tabelayı sordu yerine asılmasını istedi,deyince Müjgan bir daha sorarsa bana yönlendir der.

Fekeli Pusuya düşer!

Behice yanına gelir, Fikretin, pasaportunu gösterir, Müjgan babasına söylemek ister Behice izin vermez. Behice yolda, Şerminle karşılaşır, yakında onun Fikret olmadığını kanıtlayacağım der.  Fikret birini arar, evlerine girdim herşey yolunda diyerek şüpheli bir konuşma yapar.
Demir konağa bütün gazetecileri toplar, Yılmaz’da gelir, herkesin merak ettiği açıklamayı yapar, Adnan, Yılmaz Akkayanın oğlu der.
Fekeliye ormandaki kulubenin yandığı haberi gelir, Fikretle giderler, yolda Ankaralıların tuzağına düşerler,çatışma çıkar, adamlar kaçar, Fikret peşlerinden gider.
Oldukça heyecanlı bir bölüm izledik bakalım haftaya neler olacak?
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncuları Kimlerdir? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan oyuncular, oyunculuk yetenekleri ile izleyicileri mest etmektedir. Gerek dizinin konsepti gerekse oyuncuların bu konsepte uyumu izleyicilerden tam not almış durumdadır. Bir zamanlar çukurova dizisi oyuncuları ise şu şekildedir: Haberin devamı için Bir zamanlar çukurova oyuncuları linkine tıklayarak haberin detayına geçebilirsiniz.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.