Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm’de Neler Oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Zemheri Dizisi Konusu Ne? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm’de Neler Oldu?

336 okunma — 17 Ocak 2020 10:46
bir-zamanlar-cukurova-son-bolum

Bir zamanlar Çukurova Son bölüm‘de heyecan doruktaydı desek az söylemiş olmayız. Müjgân’ın doğum sancıları başlar, kendi imkânlarıyla hastaneye gider fakat doğumu risklidir. Aynı zamanda Yılmaz ile buluşan Züleyha’nın da doğum sancıları başlar ve Yılmaz Züleyha’yı hastaneye getirir.

Doktor Sabahattin, doğumu riskli olan Müjgân için her yerde Yılmaz’ı arar fakat bulamaz. Müjgân, Yılmazı, Züleyha’nın yanında görünce bir kez daha yıkılır ve yanında istemez. Doğumlar gerçekleşir, Züleyha’nın kızı sağlıklı bir şekilde doğar fakat Müjgân’ın bebeği erken doğduğu için küveze alınır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 51. BÖLÜM İZLEYENLERİ HIÇKIRIĞA BOĞDU!

Bir Zamanlar Çukurova 51. bölümü izleyenleri ağlattı… Demir, Züleyha’yı hastaneye Yılmaz’ın getirdiğini öğrenir ve hastanede saldırır. Yılmazın bebeğinin durumunu öğrenince de pişman olur. Züleyha bebeği ile hastaneden taburcu olur, Müjgân bebeğinin yaşaması isin dua eder ve başından ayrılmaz fakat Yılmaz’ı da yanında istemez.

Şermin evine Sabahattin’i çağırır, onun için yemek hazırlar, Sabahattin’e barışmak istediğini söyler, fakat parmağındaki nişan yüzüğünü görür, çileden çıkar ve senin savcı Jülide ile evlenmene asla izin vermem der. Demir, Savcı Jülide’ye giderek, Şermin’in, Cengâver cinayeti ile ilgili kendi eliyle yazdığı itirafnameyi vererek şikâyetçi olur.

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm fragmanı izlemek için tıklayabilirsiniz.

Hatip ağa karısına yalan söyleyerek evden çıkar, Naciye onu takip eder ve arkadaşlarıyla kadınlar ile birlikte alem yaparken görür ve alemdeki erkeklerin eşlerini toplayıp baskın yapar, Hatip ağa bir kez daha yakalanır.

Çiftlikte bebek mevlidi heyecanı başlar, bütün Çukurova kadınları toplanır, bu arada Adnan ortadan kaybolur. Haminnene ahıra altın aramaya gider yanında getirdiği mumu yakar giderken de düşürür ve yangın çıkar. Ahırda Adnan’da vardır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Saniye’nin Huğlardan yanında getirdiği küçük kız Üzüm, Adnan’ın içeride olduğunu söyler. Müjgân bebeğinin yanına geldiğinde küveyzi boş görür.

İnanılmaz heyecanlı bir yerde bitti, bakalım haftaya neler olacak? İzleyici, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm fragmanı izleyemek için sabırsızlanıyor. 52. bölümde acaba neler olacak?

Demir, Adnan’ı kurtarabilecek mi?

Müjgânın bebeğine ne oldu?

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.