Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm, Reytingleri Kasıp Kavurmaya Başladı! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Reyting Sonuçları! 17 Eylül Perşembe Günü Nasıl Oldu?

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm, Reytingleri Kasıp Kavurmaya Başladı!

1025 okunma — 18 Eylül 2020 16:01
Bir zamanlar Çukurova yeni bölüm yayınlandı! Yeni sezon ilk bölümde neler oldu? Züleyha Yılmaza Adnan'ın oğlu olduğunu söyledi! Yılmaz ne yaptı! Dizi reytingleri nasıl? Haberimizde;
bir-zamanlar-cukurova-yeni-bolum
malatya oto kiralama

Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezona Reytingle Başladı. 64. Bölümüyle büyüledi. Bir zamanlar çukurova yeni bölüm’de neler oldu? Züleyha’yı Müjgan mı astı? Züleyha Yılmaz‘a Yılmaza bebeğin kendisinden olduğunu söyledi mi? Yılmaz ne yaptı? Hatip ağa öldü mü? Dizi Sezon finaline heyecanı dorukta bırakarak girmişti.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm! Züleyha Yılmaz’a Adnan’ın Kendisinden Olduğunu Sonunda Söyler

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizilerinde olan Bir zamanlar çukurova yeni bölüm heyecanlı bir açılış yaptı. Müjgân, Züleyha’yı, Yılmazın adını kullanarak ormana çağırır, Züleyha karşısında Müjganı görünce şaşırır, kendini assın diye ip bile hazırlamıştır. fakat Züleyha ona izin vermez tartışırlar ve Müjgân, Züleyha’yı vurur. Behice, onu takip eder, Müjgânın elinden tabancayı alıp, Züleyha’nın eline verip oradan uzaklaşırlar. Oradan geçen Raşit, Züleyha’yı görür ve çiftliğe gidip Gaffura söyler.

Konunun detayına inmeden Bir zamanlar çukurova yeni bölümde neler oldu?  Akılda kalan sahneleri maddeler halinde bir sıralayalım.

  • Müjgan Züleyha’yı Yılmazın adını kullanarak ormana çağırır ve Züleyha’yı vurur.
  • Behice Züleyha’yı intihar etti süsü verir.
  • Hünkar Demir’in çocukları götürdüğü yeri bulur ve baskın verir.
  • Hünkar kocasının Adnan’ın eski aşkını görür.
  •  Hatip karısına boşanma davası açar, Karısı ise savcılığa gider ve Cengaverin katili diye ihbar eder.
  • Gaffur Hatip ağayı vurur.
  • Züleyha Yılmaz’a Adnan’ın oğlu olduğunu itiraf eder.

Bir zamanlar çukurova 64 bölüm, Hünkar Yaman, Üzümden Demirin çocukları götürdüğü adresi öğrenir ve oraya gider,hayatını şokunu yaşar, Demir çocuklarını babasının eski sevgilisinin, babasının annesini aldattığı Sevdanın evine götürmüştür. Hünkâr Hanım gördüklerine inanamaz, çocukları alır ve konağa götürür. Gaffur ile Saniye Jandarmaya haber verirler, Züleyha’yı bulup hastaneye götürürler, konağa gelen Hünkâr, Züleyha’yı öğrenir ve hastaneye gider, Demir’e haber gider oda hastaneye gelir, Züleyha’nın durumu kötüdür.

Demir, Züleyha’ya yaptıklarından dolayı çok pişmandır. Müjgân yaptığından dolayı kahrolur ama Behice ona güç verir ve sen inkar edeceksin onu sen vurmadın der. Yılmaz, Züleyha’yı öğrenir ve hastaneye gelir, yatan Züleyha’ya sevdiceğim der, Müjgân duyar, Yılmaz ile Demir kavga ederler.

Raşit, Gaffura yanlışlıkla Cengaveri, Hatip Ağanın öldürdüğünü söyler, Gaffur ise Hatip Ağaya tehdit mektubu yazar ve para ister, Ormanda belirlediği yere getirmesini ister. Bu arada Naciye ye, Hatip in açtığı boşanma kağıdı gelir, öfkelenen Naciye soluğu Savcı da alır ve Hatipi ihbar ederek, Cengaveri kocam öldürdü der.Hünkâr Yaman, Sevda ile yüzleşir ve oğlumdan uzak dur yoksa seni mahvederim diye tehdit eder, Sevda, Demir 17 yaşından beri beni yanlız bırakmıyor ben onun ikinci annesi oldum der, Hünkâr Yaman derinden sarsılır.

Züleyha kendine gelir buna en çok Demir ile Yılmaz sevinir. Hünkâr Hanım, Züleyha dan bugüne kadar yaşattıkları için af diler.

Müjgân, Züleyha’ya geçmiş olsuna gelir, Müjgân kendine neden kıymak istedin der, Züleyha beni sen vurdun desede Müjgân halisünasyon görüyorsun galiba ben hep evdeydim deyince, Züleyha seni, bunu yaptığına pişman edeceğim keşke ölsem diyeceksin, diyerek tehdit eder.  Hatip, Gaffur un istediği parayı alır tam arabaya bindiğinde Şermin de arabaya biner neden arayıp sormuyorsun diye sitem eder, Hatip bir işim var sonra bir yerde konuşuruz beni arabada bekle der. Hatip, Gaffur ile buluşma noktasına gider çantayı bırakır, saklanır Gaffur gelir çantadakilerin gazete olduğunu görür, Hatip saklandığı yerden çıkar sen beni nasıl kandırırsın der silahını çeker, Gaffurla kavga ederken, Gaffur, Hatipi vurur, Şermin ise herşeyi görür.

Hastanede, Hünkâr çocukları getirerek Züleyha’ya sürpriz yapar. Sonrasında Gülten, Çetinle yemek getirir, Çetin Cengaveri katilinin Hatip Ağa olduğunu söyler, Demir Savcılığa gider, Züleyha, Yılmazı çağırtır, Yılmaza çocuğunun üstüne yemin et bana sormadan birşey yapmayacaksın, Yılmaz da kabul eder, Züleyha, Adnan senin öz oğlun der.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm Reytingleri! Fragmanı, Diziye Bu Sezon Katılan Oyuncular

Bir zamanlar çukurova yeni bölüm reytinglerde Total’de 1. sırada yer alırken, özeti üçüncü sırada yerini aldı. AB reyting’de ise üçüncü sırada yerini aldı.  Daha detaylı   reyting listesi için buraya tıklayarak perşembe reytinglerine ulaşabilirsiniz. Bu bölümde olaylar yaz yaz bitmiyor. Diziye bu hafta Furkan Palalı ve Nazan Kesal katıldı.  Bakalım 65. bölümde, haftaya neler olacak. Bir zamanlar çukurova yeni bölüm fragmanı  buraya tıklayarak izleyebilir.

Bir zamanlar çukurova son bölüm‘de neler olacak? Yılmaz şimdi ne yapacak? Demir ile Yılmaz karşı karşıya gelecek mi ?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.