Sıradaki içerik:

21 Kasım Perşembe Reyting sonuçları

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde neler oldu?

BCm5T.jpg
haftalık dizi reytingleri

Bir Zamanlar Çukurova’da Bu Hafta, Küslükler Damga vurgu. Geçen bölümde, Yamanlar, Fekeli’nin daveti üzerine oraya gitmiş fakat sulh anlaşması, Demir’in toprağını geri istemesiyle bozulmuş, silahlar çekilmişti. Bir zamanlar çukurova yeni bölüm oldukça heyecanlı idi.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU? YILMAZ VE ZÜLEYHA BARIŞTI MI?

bir-zamanlar-cukurova-zuleyha

Eve geldiklerinde Züleyha, Demir’e Kuranı kerim’e el basacak ve yemin edeceksin bir daha silahını çekmeyeceksin der ve Demiri zorlar oda kabul ederek yemin eder. Fekeli, Yılmaz’a kızar ve beni ezdin konuşmama izin vermedin diyerek küser. Müjgân, Demir’e silah ve kan olmadığı sürece ben hep senin yanındayım der. Hatip Ağa, Gaffur’u çağırarak borcunun 5 bin lirasını iki gün içinde getirmesini ister, Gaffur evdeki sandıktan Saniyenin altınları gizlice alarak satar ve Hatip Ağanın parasını öder.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 46. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDIMI?

Bir zamanlar çukurova yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında buradan takip edebilirsiniz.

HÜNKAR, FEKELİ’Yİ BEHİCE HALA İLE KULÜPTE GÖRÜR

bir-zamanlar-cukurova-hunkar

Bir zamanlar Çukurova oyuncuları arasına yeni katılan Behice halayı  Ali Rahmet Bey, kulübe yemeğe götürür, Behice, Müjgân için endişelendiğini söyleyerek İstanbul’a taşınmaları gerektiğini söyleyerek haddini aşar, Ali Rahmet ise İnsan hiçbir şey bilmiyorsa haddini bilecek diyerek, Behice hanıma ayar verir. Müjgân ve Züleyha bebek kontrolü için geldikleri doktorun yanında karşılaşırlar. Yılmazın geldiğini gören Züleyha çok üzülür, Doktor Sabahattin’in yanına giderek içini döker. Yılmaz ilk defa bebeğinin kalp atışlarını dinler ve mutlu olur. Yılmaz, Demir’e ders vermek için Entegre tesisin hisselerini Almanlara satar hem de sermaye artırımı 25 milyon Mark istediklerini bile bile. Demir, Almanlarla bir araya gelir ve sermaye artırımı öğrenir. Yılmaz’dan darbe yiyen Demir çiftliğe gelerek evdekilere söyler, İstanbul’daki bütün gayrimenkullerini satılığa çıkartır, Hünkâr hanım istemez o paralar yetmez yapma deyince Züleyha Çukurova’dakileri de sat der. Bu arada, Bir zamanlar çukurova reyting sonuçları gayet başarılıdır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SANİYE ŞOKTA 

cukurova-dizisi-saniye

Saniye yolda Hatip Ağa ile Şermin’i samimi bir şekilde görür ve aralarında ilişki olduğunu anlar, çiftliğe gelerek her şeyi Hünkâr hanıma anlatır. Hatip Ağa, tapudan bir tanıdığına rastlar ve ona, Fekelinin Hünkârdan toprak aldığını ve sonrasında aynı para karşılığında geri sattığını söyler, oda hemen Yılmaza yetiştirir. Saniye Çukurova‘nın ilk kadın kahyasıdır artık, kahya şalvarını giyer, Gaffur Saniye’ye oyun eder, saniye eve geldiğinde hırsız girdiğini görür, Gaffur sanki hiçbir şey olmamış gibi bağırır çağırır, Çetin yaptı diyerek ondan hesap sormaya gider, fakat Yılmazda oradadır, önce Yılmazdan tokat yer, sonra Yılmaz onu Hünkârın önüne atarak, iftiralarınıza Çetini karıştırmayın ben ona kefilim diyerek çiftlikten çıkar.

Yılmaz, babasına giderek neden toprağımızı o kadına sattın diye çıkışır, Fekeli sözleri duyunca,ben sadece zorda kalmış bir anneye yardım ettim, düşene birde ben tekme atmadım diyerek tartışırlar. Yılmaz, Müjgânı da alarak, Yamanların yanındaki köşke yerleşirler. Sabah gürültüyle dışarı çıkan Yamanlar yıkılan duvardan Yılmaz ve Müjgânı görürler. Bir zamanlar çukurova yeni bölüm izlemek için tıklayabilirsiniz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al