Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde neler oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Bir Gece Ansızın Gelebiliriz

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde neler oldu?

11 Ekim 2019 10:05
yılmaz-bebeğini-ogreniyor

Demir teslim olduktan sonra hapse girer. Züleyha Demir’e verdiği sözü tutar, çiftliğe gelen Yılmaz, Züleyha’ya onunla birlikte gelmesini söyler fakat Züleyha kabul etmez ve Yılmaz’ı gönderir.

Bir Zamanlar Çukurova son bölümünde neler oldu?

39. bölümde; Hünkâr hanım her yerde, şahitliğini geri çekmesi için Şermin’i arar ve sonunda bulur. Demir annesine Züleyha’yı sıkmamasını onu kilit altında tutmamasını söyler.

Yılmaz, Müjgâna her şeyi anlatacakken telefon çalar ve Müjgânın babasının kendini vurduğunu öğrenirler, apar topar İstanbul’a giderler. Babasıyla son kez konuşan Müjgân, babasının Yılmaza kızım sana emanet söz ver onu asla üzmeyeceksin der, Yılmaz söz verir ve babası ölür. Ali Rahmet ve Yılmaz, cenazeden sonra Müjgân ve halası Behiceyi’de alarak Adana’ya dönerler. Züleyha odasında akrep görür ve evin ilaçlanması için bağ evine giderler. Çiftlikte yalnız kaldığı bir anda babaanne hastalanır, Züleyha doktora götürürken, sancısı başlar, aminine o sırada kaybolur. Yoldan geçen Yılmaz onları bulur.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Yılmaz (Uğur Güneş) kimdir?

1987 doğumlu olan Güneş, Ankara Üniversitesi mezunu,  Urfalıyam Ezelden,  Diriliş Ertuğrul gibi büyük yapımlarda rol almıştır.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm reytingleri

Atv’nin ikinci dönemine başlayan dizisi Bir Zamanlar Çukurova mı? Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Mucize Doktor mu? Hangisi Reyting köşkünde…? Haberin devamı için Bir Zamanlar Çukurova Reytingleri

Savcı Jülide kim?

Alayça Öztürk, 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Üç Kadın, Ey Aşk Neredesin, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Hanımeli Sokağı, Vurgu, Aşk ve Mavi gibi önemli dizilerde rol aldı.

Savcı Jülide, hastaneye gelir ve Dr. Sabahattin ile karşılaşır, Savcı, Cengâverin cinayetinin peşini bırakmayacağını bir kez daha belli eder. Bakalım Bir Zamanlar Çukurova 40. bölümünde neler olacak? Hünkâr Hanım, ermini ikna edebilecek mi? Züleyha bebeğini mi kaybedecek? Bir zamanlar çukurova son bölüm izle atv sorusuna yanıt için tıklayabilirsiniz.

 

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.