Bir Zamanlar Çukurova reytingleri nasıl? Yeni bölümde neler oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kadın Dizisi Yeni Bölümünde neler oldu? Sarp Öldü mü?

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova reytingleri nasıl? Yeni bölümde neler oldu?

341 okunma — 18 Ekim 2019 01:19
yılmaz-bebeğini-ogreniyor

Demir Yaman Kurtuldu mu? Züleyha Yılmaz ile kaçacak mı? Bir Zamanlar Çukurova reytingleri ne durumda?

Bir Zamanlar Çukurova’da bu haftada heyecanlı bir bölüm izledik. Züleyha taşıyan akrep görünce Hünkâr Hanım çiftliği ilaçlatır ve herkesi alarak bağ evine gider. Evde kimsenin dileğiyle haminnene rahatsızlanır ve Züleyha oğlunu da yanına alarak hastanenin yolunu tutar.
bir-zamanlar-cukurova-yeni-bolum

Yolda sancıları başlar ve çeşme ederken durur. Haminnene arabadan çıkar ve kaçar, bu arada bağ evine giden Yılmaz oğlunu sondan vazgeçer geri dönerken Züleyha’yı görür ve hastaneye yetiştirir. Hünkâr hanım bağ evine geleceği annesini görür ancak Züleyha’nın Yılmaz ile kaçtığını düşünür. Ali Rahmetin evine gider ve Yılmazın Züleyha’yı kaçırdığını söyler. Ali Rahmet hastaneyi arar ve Müjgân Yılmaz orada orada bulunur ve Züleyha ‘yı hastaneye anlatılırken anlatılır.

Züleyha’nın kaçmak istediğini düşünür. Hasiri ağa durumu öğrenir ve hapishaneye göre Demiri görmeye gider, Züleyha’nın Yılmaz’ı kaçtığını söyler, Yılmaz çıldırır ve hücre cezası alır, Hünkâr hanım Demiri ziyarete gelir, doğru oldu ama eve söylendi, söylendi, Demir Züleyha’nın nerede olduğunu öğrendim.

Hünkâr, Şermin’i bulur ve ona söylemeyi söyleyerek söyler, Şermin ise Hasip ağayla plan yapar ve bir milyon ister, Hünkâr hanım parayı arayabilir ve bir arazisini ayarlayabilirsin önce Hasip ağa talip olur. Paranın yarısını Şermin’e veriyor, fakat Şermin oluyormaya gelmez, Demir için karar tutukluluk halinin devamı olur.

Hünkâr hanım Züleyha’ya bir dadı tutar, evdeki bütün güvenlik ayarlanabilirlerini arttırır, onu ne kadar Züleyha kaçmadığını söylese de Hünkâr buna inanmaz.
Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde bakalım haftaya neler olacak.

Bir Zamanlar Çukurova Reytingleri

Müjgân Yılmaza mu inanıyor mu? Demir hapisten siluet mi? Şermin şimdi ne yapacak?

Bir Zamanlar Çukurova 41.bölümünde neler olacak?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.