Bir Zamanlar Çukurova’da Behice Rüzgarı Esti. - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman 10. Bölüm!

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova’da Behice Rüzgarı Esti.

392 okunma — 14 Şubat 2020 00:54
Bir zamanlar çukurova

Bir Zamanlar Çukurova’da bu hafta; Müjgân’ın, Yılmaz’ın arabasında bulduğu fuları, Demir ve Hünkâr Hanım’ında yanında Züleyha’ya sormasıyla başladı. Züleyha, Müjgân’a sen artık iyice delirdin, benim fularım çantamda diyerek herkese göstermesi, Yılmaz’ın yanlarına gelerek, üjgân adına özür dilemesiyle iyice gerilmişlerdi. Demir, Yılmaz’a karına sahip çık artık çok ileri gidiyor, onu doktora götür der, aralarında tartışırlar.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’NIN 55. BÖLMÜNE BEHİCE DAMGA VURDU.

Yılmaz eve döndüğünde Müjgân’a artık bıktığını söyler, Müjgân benim yerimde sen olsaydın sende aynısını yapardın der, Yılmaz hayır ben önce sana sorardım, çünkü o fular halanın arkadaşı Hülya hanıma aitti diyerek kapıyı çarpar.

Hünkâr Hanım ve Demir, Züleyha’dan yanlış anladıkları için özür dilerler.

Yılmaz ve Ali Rahmet ’in yeni anlaşmalar yaptıkları Modern Sulama sondaj motor distribütör onaylanmış ve bayilikler vermeye başlamışlardır, hem de tahminlerinin çok üstünde, anlaşmaları nakit para karşılığında yapar ve kredi çeker.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’DA NELER OLDU? MÜJGÂN TAKİBİ BIRAKACAK

Ali Rahmet Milli Eğitim Müdürü Ayla Hanım ile konuşur, yarım kalan ilkokulu tamamlama ve yatırım sözü verir.

Gülten ile Çetin sinema dönüşü Gaffur’a yakalanır, Çetin onu seviyorum evlenmek istiyorum der, Gaffur, Yılmaz’ın kapısında köpeklik yapan birine verilecek kız yok diyerek Gülten’i zorla eve getirir. Saniye araya girer, Gaffur asla vermem diye diretince, Saniye, Gülten’in başından geçen her şeyi Gaffur’a anlatmak zorunda kalır. Gaffur adeta yıkılır.

Yılmaz, Cengâverin katilinin teslim olduğunu öğrenir, önce Savcı Jülide ile konuşur, sonra suçu üstlenen Eyüp’le. Eyüp’e bu cinayeti sen işlemedin biliyorum sana kaç para verdilerse ben sana 3 mislini vereceğim der. Eyüp, Hatip Ağayı çağırttırır, Yılmazdan bahseder eğer bana verdiğin paranın 4 katını vermezsen konuşurum diyerek tehdit eder, Hatip Ağa ise vereceğim ban müsaade et der.

Okulun açılış törenine herkes gelir, Ali Rahmet Beyin hayır sahibi olduğu açıklanır, Ali Rahmet hayatımı kurtardığı için Behice Hanıma orada teşekkür eder, açılış yapılır okulun adı Behice Hekimoğlu ilkokuludur. Hünkâr hanım öfkelenir orayı terk eder. Yanına Kenan’ı çağırtır, para verir ve İstanbul’a Behice’yi araştırması için gönderir.

Açılıştan sonra Behice eve hanımları toplar, Hünkârın arkasından konuşur gülerler. Şermin Demir’in kuzenini kıskançlıktan dolayı öldürdüğünü söyler, hanımlar şaşırır. Şermin, Behice’ye senin çevren geniş şu Savcı Jülide’nin tayinini çıkartmama yardımcı olur musun diye ricada bulunur.

Yılmazın siparişlerinin geldiği gün, anlaştığı isimler teker teker iptal ederler, Yılmaz deliye döner. Demir, önceden plan yapmış tüm yatırımcıları parayla tutmuştu. Demir yatırımcılara paralarını öder ve teşekkür eder, Yılmaz’ı 4,5 milyon zarara sokmuştur.

Yamanlara polis gelir, Demir’i ifadeye götürürler. Savcı Jülide, gizli bir mektup geldi senin Ercüment’i öldürdüğün yazıyor der, Demir böyle bir şey mümkün değil tamamıyla iftira diyerek ifadesini verir.

Eve döner Hünkâr Hanım neden çağırmışlar der, Demir Ercüment’i benim öldürdüğümü yazan bir mektup gelmiş onu soruyorlar, anne bak eğer zor durumda kalırsam Gülten’e de kıyar Ercüment’i Yılmazın öldürdüğünü söylerim der, Züleyha her şeyi duyar. Odasına çıkıp Yılmazı evinden arar, onunla konuşurken Müjgân duyar ve buluşurlar. Züleyha, Ercüment’i sen mi öldürdün der, içeri girerler, fakat Yılmaz’ı takip eden Müjgân her şeyi kameraya çeker.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.