Bir Zamanlar Çukurova’da Bu Hafta Neler Oldu? Yamanlar Ne Yapacak? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Hamilelik çatlakları ve lekeleri nasıl geçer?

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova’da Bu Hafta Neler Oldu? Yamanlar Ne Yapacak?

247 okunma — 04 Ekim 2019 12:03
bir-zamanlar-cukurova-reytingleri

Atv’de yayınlanan, çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden olan Bir Zamanlar Çukurova reytinglere doymuyor.

Dizinin bu haftaki konusu da oldukça heyecanlıydı. Demir hapishanede, kendini bıçaklar ve hastaneye kaldırılır. Annesi Hünkâr Yaman hastaneye gelir ve Demir kaçma planını anlatır.

Hünkâr Yaman ( Vahide Perçin) kim? 13 Haziran 1965 tarihinde İzmir Karşıyaka’da doğmuş, Aslen Yunanistan göçmenidir. İktisat Fakültesi ve Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun. Bir İstanbul Masalı, İlk Aşk, Anne, Hırsız Polis, Annem, Adını Feriha Koydum, Merhaba Hayat, Muhteşem Yüzyıl ve Göç Zamanı dizilerinde rol almıştır.

Bir Zamanlar Çukurova 38. Bölümünde neler oldu?

Yılmaz, Gülten ile haber gönderir ve Züleyha ile harabelerde konuşmak istediğini söyler, Gülten,
Züleyha ile konuşurken yengesi Saniye duyar, Züleyha çiftlikten Gülten’in yardımıyla çıkar. Bu sırada Hünkâr Hanım gelir ve Saniye her şeyi anlatır. Aynı anda çiftliğe hapisten kaçan Demir gelir, Hünkâr hanım her şeyi anlatır ve harabelere giderler. Bu sırada Yılmaz her şeyi öğrendiğini Züleyha’ya geçte olsa anlatır ve duygusal anlar yaşanır. Demir gelir, Züleyha’yı oğluyla tehdit ederek annesiyle birlikte arabaya binerek sınıra doğru kaçmaya başlarlar. Yaman hanım çiftliğe döner ve şirketin başına geçer.

Yolda Züleyha’nın bebeğinin ateşi yükselince Adana’ya geri dönerler ve hastanede Demir jandarmaya teslim olur. Züleyha’ya onu çok sevdiğini söyleyen Demir, beni bekle der ve Züleyha’da onu bekleyeceğinin sözünü verir.

Müjgân, Ali Rahmet beye ve Yılmaza, Demirin hastanede teslim olduğunu söyler, Yılmaz ertesi gün, Züleyha’nım yanına gider ve onu ve çocuklarını kabul ettiğini kendisiyle gelmesini ister. Fakat Züleyha gitmez.

Ali Rahmet Fekeli İstanbul’a gider, Müjgânın babasına uğrar ve hastanesini satılığa çıkartan Hekimoğlu’ndan almak istediğini söyler, vicdan azabı çektiğini söyleyen Hekimoğlu’na, Fekeli o halde kendi cezanı kendin ver der ve odadan çıkar. O sırada Müjgânın halası Behice Hekimoğlu (Esra Dermancıoğlu)ile tanışır. Yılmaz tam her şeyi Müjgâna anlatacakken telefon çalar.

Bir Zamanlar Çukurova Savcı Jülide kimdir?

1 Ocak 1984 doğumlu olan Alayça Öztürk İstanbul’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Son olarak Aşk ve Mavi dizisinde oynamıştı.

Savcı Jülide, Cengâverin katilinin peşini bırakmıyor. Hünkâr Hanım, Savcı Jülide ye, oğlunun kaçma girişiminin dosyasına eklenmemesini ister hediye getirir, buna öfkelenen Savcı fenalık geçirir bu sırada boşanma evraklarını getiren Sabahattin yardım eder.

Haftaya heyecanlı bir bölüm bizleri bekliyor. Züleyha Yılmazla gidecek mi? Demir idamdan kurtulabilecek mi? Müjgânı bekleyen kötü haber ne?

Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm reytingleri nasıl oldu?

Bir Zamanlar Çukurova 3 Ekim Perşembe oynadığı 38. bölümünde Totalde 2. sırada yer aldı. Birinciliği Fox Tv’de yayınlanan Mucize doktor yer aldı. listenin detayı için diğer haberimize tıklayabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.