Mersin escort

Sıradaki içerik:

7 Kasım perşembe reyting sonuçları

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova’da Bu Hafta Neler Oldu?

BCm5T.jpg

Bu yazıda neler var?

Geçen hafta Züleyha, Yılmaz ile kaçmak için belirledikleri yere gelmiş fakat Yılmaz gelememişti. Züleyha geldiğini belirtmek için oğlunun nazar boncuğunu ağacın dalına bırakmıştı.

Bir Zamanlar Çukurova 43. Bölüm

Bu hafta Yılmaz, Müjgânın hamile olduğunu öğrenir ve gitmekten vazgeçer, geçte olsa buluşma yerine gelir, Züleyha yoktur, ağaçta nazar boncuğunu bulur. Züleyha’nın ortalarda olmadığını gören Demir, kaçtığını düşündüğü sırada Züleyha gelir. Hünkâr hanım her şeyi anlar ve Züleyha’yı tehdit eder.

Züleyha arabasıyla çarşıya giderken Yılmaz yolunu keser, Züleyha, Yılmaza çok öfkelidir, Yılmaz’a ben kaç defa öldüm biliyor musun Yılmaz der. Müjgânın hamile olduğunu söyleyen Yılmaz, gelmek istedim ama gelemedim der. Züleyha ipleri tamamen kopartır ve yıkılır.

Müjgan hamileliğine çok sevinir, Ali Rahmet ve Behice hanıma söylerler onlarda bebek haberiyle mutlu olurlar.

Çarşıda Demir’i Hatip Ağa görür ve annesinin toprak sattığını söyler, eve gelen Demir annesine hesap sorar ve kime sattın der, Hünkâr hanımdan önce Züleyha Fekeli’ye der. Öfkelenen Demir parayı tamamlar ve Fekeli’nin fabrikasına gider ve parayı önüne atar gider. Yılmaz ise Çetin ile parayı geri göndererek Yılmazın selamını iletir ve alınan toprak geri verilmez der.

Yeni gelen Vali yararına yemek düzenlenir, herkes oradadır. Züleyha, Müjgânın boynunda oğlunun nazarlığını görür, Fekeli, Behice hanımı Hünkâr ile tanıştırır. Sabahattin’i ise sürpriz beklemektedir, son anda davete Şermin gelir.

Saniye huğlarda çocukların sünnet kıyafetlerini dağıtırken küçük kız çocuğu Üzüm ile tanışır, annesi hasta diye eve götürür.

Bir Zamanlar Çukurova 44. Bölümde Neler Olacak?

Hatip Ağa, Gaffur’u çağırır, borcundan bin lira düşmek kaydıyla sünnet yemeğinin tavuklarını benden al der ve Gaffur alır. Sünnet düğününe protokolden isimlerde katılır, Demir konuşma yapacağı sırada davetli olan herkes tavuktan zehirlenir.

Bakalım haftaya bizi neler bekliyor? Gaffur ne yapacak? Bir zamanlar çukurova reytingleri nasıl oldu?


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.