Bir Zamanlar Çukurova’da İtibar Savaşı Vardı? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Çekmeköy Arçelik servisi hizmetinizde

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova’da İtibar Savaşı Vardı?

1090 okunma — 15 Kasım 2019 11:35

Bir zamanlar çukurova yeni bölümde neler oldu? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm analizi

Geçen bölümde, Yamanların toplu sünnet töreninde ikram edilen tavuktan herkes zehirlenmişti.

Yılmaz ve Züleyha ayrıldı mı?

Hastaneye kaldırılan çocuklar ve davetliler, acil müdahale ile kurtarıldılar, hastanede Züleyha, Yılmaz ile karşılaşır ve Yılmaza herkes kendi yolunu çizdi, ben seni kalbimden bile sildim der.

bir-zamanlar-cukurova-yilmaz-zuleyha

Yılmaz, Müjgân’a, Züleyha’nın mektubundan bahseder, Müjgân,Yılmazın  hala onu sevdiğini düşünür,  Yılmaz, artık sen ve çocuğum için varım deyince, Müjgân onunla inat için evlendiğini düşünerek, İstanbul’a gider. Yılmaz çocuğu aldıracağını düşünerek arkasından gider, Müjgân ise bebeğine kıyamaz, Yılmaz yanına gelir ve Adana’ya geri dönerler.

bir-zamanlar-cukurova-yilmaz-mujgan

bir-zamanlar-cukurova-yilmaz-mujgan

Demir, Gaffur’u döver ve tavukları kimden aldığını sorar, Gaffur Hatip Ağadan aldım der ve birlikte Hatip’in yanına giderler, Hatip ağa ben böyle olacağını bilemezdim der.

Demir, çiftliğin başına Saniyeyi Kâhya yapar, Gaffur’da çoban. Saniye artık Hanım Kâhyadır.

Zehirlenen ve hastanede olan Gülten’i, Çetin ziyarete gelir ve onu sevdiğini söyler. Hastanede Saniye ile Gülten’de barışırlar. Çetin, Gülten’e evlenme teklif eder, Gülten kabul etmez biz olamayız der, Çetin senin başına bir şey mi geldi der ve ne olursa olsun seni seviyorum diyerek sarılır.

Demir itibarını yeniden geri kazanmaya çalışırken araya Şermin girer ve gazeteye demeç vererek Yamanları kötüler, Sabahattin ise boş durmaz ve Şermin’i kovar. Şermin soluğu Hatip ağanın evinde alır.

Züleyha itibarlarını kazanmak için hastanede çocuk servisi yaptırır ve kendi adını koyar. Hünkâr hanım ve Ali Rahmet artık bu düşmanlık bitsin derler. Fekeli barış için onları evine davet eder. Davete Züleyha’da onlarla gider, barış için Demir elini Yılmaza uzatır, barışımız için sen bana atalarımdan kalan toprakları geri ver bende sana entegre tesisin bütün hisselerini devredeyim der, fakat Yılmaz, sen adaletten bahsedemezsin sen sevdiğini sana emanet eden birine ihanet ettin, şunu unutma Demir Yaman, sana verilecek bir karış toprağım bile yok, Çukurova ya sana mezar olacak yada bana der.

Çukurova’da, Yamanlar ve Yılmaz arasında savaş mı başlayacak?

Haftaya neler olacak? Bir zamanlar çukurova reytingleri nasıl oldu? Bir zamanlar çukurova bölüm özetleri, yorum ve analizleri için Forum Reyting Tv‘ye uğrayın

Müjgân şimdi ne yapacak?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.