Bir Zamanlar Çukurova 56. Bölüm! Müjgan Şüphelerinde Haklı Çıkar - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Aradığınız Her Şey

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova 56. Bölüm! Müjgan Şüphelerinde Haklı Çıkar

521 okunma — 21 Şubat 2020 00:33
bir-zamanlar-cukurova

Bir Zamanlar Çukurova’da Müjgân, Yılmaz’ı takip etmiş, Züleyha ile ikisini kameraya çekmişti. Züleyha, Yılmaz’a Ercüment’i neden öldürdün diye sorar Yılmaz da anlatır. Yılmaz çıkışta atkı bulur ve Müjgan’ın olduğunu anlar.

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Şimdi Ne Yapacak?

Gaffur ile Saniye, Üzüm kıza iyice alışırlar. Gaffur, Üzüm’e ayakkabı alır, Üzüm ise sevinçten Gaffur baba der, Gaffur sevinçten ağlar.

Eyüp, Hatip Ağa’yı çağırtır parasını ister, Hatip zaman ister ve gider, Eyüp, Yılmazı çağırır, Yılmaz gelir ama Hatip çoktan Eyüp’ü şişletmiştir. Hastaneye kaldırılır fakat kurtarılamaz.

Bütün Çukurova’da, Ercüment’i, Züleyha’ya tecavüz ettiği için Demir’in öldürdüğü konuşulur. Savcı Jülide, Yamanlar ile birlikte Gaffur ve Saniye’yi de ifadeye çağırır. Herkes ağızbirliği yapar ve ifade verirler.

Fekeli ile Yaman çocuklarıyla birlikte buna çözüm ararlar, ortaya çıkarsa iki tarafa yanar diyerek işbirliği yaparlar. Yılmaz ile Demir, Ercüment’i ablası Emel’in yanına gider şahitlik yapmasını isterler, Emel 5 milyon ister kabul ederler. Paraları olmadığı için 2.5 olarak birlikte ödemeye karar verirler. Emel Savcı Jülideye gider Ercümentin kumar borcunun olduğu, mafyanın peşinde olduğunu ve onların öldürdüğümü anlatır.

Savcı Jülide inanmaz Sabahattin’i yanına gider, dava burada kapandı artık İstanbulda şimdi bana söyle tecavüze uğrayan Gülten miydi der.

Yılmaz, Fekeliye parayı Demir ile ortak vereceğiz der, Müjgân konuşulanları duyar yanlarına gelir, öfkelenir, Yılmaz, Ercüment’i öldürdüğünü söyler, Behice Hanım da duyar ve pişmanlık duyar.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm!

Yamanlar basın toplantısı düzenler, Züleyha çok üzgün olduğunu Emel ise kardeşini mafyanın öldürdüğünü anlatır.

Yaman Hanım ve Fekeli Yılmaz ile Demir’i bir araya getirirler, dost olmayın ama düşmanda kalmayın derler ikisinde söz verip tokalaşırlar.

Züleyha, Müjgan’a merhaba der ama Müjgân pişman eder, Züleyha, kocalarımız bile sulh anlaşması yaptı bizde barış yapabiliriz desende Müjgân onlar isterse dost olsunlar benim seninle savaşım yeni başlıyor der. Müjgân, Yılmaz ile Züleyha’nın görüntülerini Yılmaz’a gönderir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.