Bir Zamanlar Çukurova’nın 68. Bölümü Adrenalin Ve Reyting Doluydu - Reyting TV

Sıradaki içerik:

15 Ekim Dizi Reytingleri! Mucize Doktor Reytingleri, Bir Zamanlar Çukurova Reytingleri

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova’nın 68. Bölümü Adrenalin Ve Reyting Doluydu

1613 okunma — 16 Ekim 2020 15:24
Bir zamanlar çukurova hakkında tüm merak edilenleri, araştırıp, izleyip sizlere aktarmaya devam ediyoruz. İşte Bir zamanlar çukurova hakkında merak edilenler. ''odam kireç tutmuyor, atv canlı yayın izle bir zamanlar çukurova yeni bölüm, bir zamanlar çukurova canli izle youtube, nazan kesal kimdir, bir zamanlar çukurova bugünkü bölüm, bir zamanlar çukurova hangi yıllar, bir zamanlar çukurova fikret fekeli kim, bir zamanlar çukurova tekrarı ne zaman, bir zamanlar çukurova 69, bir zamanlar çukurova 69 bölüm, nazan kesal oynadığı diziler, bir zamanlar çukurova son bölüm izle atv, ''
bir-zamanlar-cukurova-son-bolum
malatya oto kiralama
Züleyha ile Yılmaz kaçmaya karar vermiş, Züleyha çocuklarıyla birlikte arabasıyla Yılmaz ile buluşmaya giderken Şermin Züleyhayı görür Demir’e haber verir. Demir arabasıyla, Züleyha’nın önüne çıkar, onları alarak Sevda Ablasının evine götürür.
Behice, Müjgan’ı arayarak, Yılmaz’ın çocuğu alıp gittiğini 2 saat olduğunu, kaçırdığından şüphelendiğini söyler, Müjgan, Fekeli’ye gider, o da merak etmemesini Yılmaz’ın geleceğini söyler. Eve gelirler, Müjgan, Hünkar Hanımı arar, o sırada Yılmaz oğluyla gelir, Müjgan, Hünkar Hanımı neden aradığını sorar, öfkelenir ve gider.
İşte, Bir zamanlar çukurova hakkında merak edilenler;
bir zamanlar çukurova fikret fekeli kim, bir zamanlar çukurova tekrarı ne zaman, bir zamanlar çukurova 69, bir zamanlar çukurova 69 bölüm, nazan kesal oynadığı diziler, bir zamanlar çukurova son bölüm izle atv, ”

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm Analizi

Yılmaz, Hünkar Hanımın, Demire söylediğini düşünüp konağa gider, Hünkar Hanımı zorla arabaya bindirir, kulübeye götürür, Hünkar Yaman ben kimseye birşey söylemedim diye yemin etsede Yılmaz inanmaz, kulübeyi ateşe verir. Gülten, Fekeli’ye gider, olanları anlatır, Fekeli, Yılmazı arar ve kulübe aklına gelir, oraya gider, kulübe yanarken Yılmaz kıyamaz ve onu çıkartır, Fekeli gelir, Hünkarı eve gönderirler, Yılmaz, Hünkar Hanım bana herşeyi anlattı ondan yaptım der.
Demir, Züleyha ya, Yılmaz ile kaçacaksınız değilmi, ben sizin hasretinizle yanarken sen kaçacakmıydın, Sevda abla ben yanmayayımda kim yansın der, Sevda, Demirin çocuklarını Züleyha’nın elinden almasına müsaade etmez. Demir, dışarı çıktığında Şermin le konuşur, ona teşekkür eder, Sevda duyar.
Züleyha da, Hünkar Hanımın yaptığını düşünür, konağa gider, Hünkara bıçak çeker, ben sana anne dedim güvendim bana bunu neden yaptın, ben sana ne yaptım der, Sevda arkasından içeri girer, Hünkarın suçu yok, Demirle, Şermini konuşurken duydum Şermin söylemiş der, Züleyha, Hünkar Hanıma sarılır ve ağlar.
İşte, Bir zamanlar çukurova ile ilgili en çok aramalar;
odam kireç tutmuyor, atv canlı yayın izle bir zamanlar çukurova yeni bölüm, bir zamanlar çukurova canli izle youtube, nazan kesal kimdir, bir zamanlar çukurova bugünkü bölüm, bir zamanlar çukurova hangi yıllar,
Hünkar çocukları almak için Sevdanın evine gider, Demir gelir çocukları annelerine götüreceğim sende artık evine dön burası senin evin değil der.
Yılmaz ile Züleyha buluşurlar, kaçmaktan vazgeçelim ikimizde boşanalım, Müjgana kendi çektiğim şeyleri yaşatmak istemiyorum der.
Yılmaz, evde herkes varken önce Müjgandan özür diler sonra boşanmak istediğini söyler ama Müjgan boşanmak istemez.
Demir eve döner, çocuklarına hediye künyeler, almıştır, isimleri ve soy isimleri yazıyordur, aynı kolyeden Züleyhayada almıştır, üstünde Züleyha Yaman yazıyordur, Züleyha, Demire gel boşanalım der, Demir kabul etmez ve senin kadari benim ve sen kaderine razı olacaksın, o kolyeyide boynundan çıkartmayacaksın der.
Demir, oğluna sünnet düğünü yapmak ister hazırlıklar başlar, Yılmaz duyar konağı basar, Demire sen benim oğlumu nasıl sünnet ettirirsin der, Züleyha, Yılmaza, senin bildiğini Demire söyledim deyince Yılmaz tabancasını çıkartır, ver oğlumu ver gideyim der.
Yukarıda küçük Adnan babasının tabancasıyla oynar.
Aşağıya bir anda silah sesi gelir.
bir zamanlar çukurova son bölüm, bir zamanlar çukurova fragman, bir zamanlar çukurova son bölüm izle, bir zamanlar çukurova oyuncuları, bir zamanlar çukurova izle,
Behice, Fikretten şüphelenmeye devam eder, odasına girip karıştırır,dolabında Ömer Tahsin yazan bir pasaport bulur.
Haftaya bizi oldukça heyecanlı bir bölüm bekliyor.
Bakalım vurulan Adnan kendini mi vuracak?
Behice gerçekten Fikretin gerçek yüzünü ortaya çıkartacakmı?
odam kireç tutmuyor, atv canlı yayın izle bir zamanlar çukurova yeni bölüm, bir zamanlar çukurova canli izle youtube, nazan kesal kimdir, bir zamanlar çukurova bugünkü bölüm, bir zamanlar çukurova hangi yıllar, bir zamanlar çukurova fikret fekeli kim, bir zamanlar çukurova tekrarı ne zaman, bir zamanlar çukurova 69, bir zamanlar çukurova 69 bölüm, nazan kesal oynadığı diziler, bir zamanlar çukurova son bölüm izle atv, 
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.