Bir Zamanlar Çukurova’nın Bu Haftaki Bölümün de Neler Oldu? - Reyting TV evden eve nakliyat -evden eve nakliyat - eşya depolama - ofis taşıma - pendik nakliye -ataşehir nakliye - çekmeköy nakliye - kartal nakliye -kadıköy nakliye -üsküdar nakliye - ümraniye nakliye - göztepe nakliyat -
SON DAKİKA

Bir Zamanlar Çukurova’nın Bu Haftaki Bölümün de Neler Oldu?

Bir zamanlar çukurova yeni bölümünde neler oldu? Züleyha Demir ile kaçacak mı? Bir zamanlar çukurova reytingleri nasıl oldu? haberimizde;

Bu haber 25 Ekim 2019 - 0:30 'de eklendi ve 76 kez görüntülendi.

 

 

Bir zamanlar çukurova yeni bölümünde;

Şermin mahkemeye gelmeyince Demir’in duruşması üç ay sonrasına atılır, Hünkâr Yaman oğlunu kurtaramadığı için üzülür, fakat parayı verirken Şermin’den yazılı ifade aldığını hatırlar ve avukata verir. Hasip ağa Şermin’in kaçacağını öğrenir, adamlarını peşine takar.

Yılmaz, Şermin’in bankadaki parasını öğrenir ve Hünkâr hanımın ifadesini değiştirsin diye verdiğini düşünür oda Şermin’i aramaya başlar. Şermin yolda kaza yapar, hastaneye kaldırılır, hastanede Savcı Şermin’in ifadesini alır, Şermin, Cengâveri Demir vurmadı der, Demir tahliye olur. Yılmaz, Demir’in çıkmasından oldukça rahatsız olur. Demir, Züleyha ile konuşmaz, onu dinlemek istemez ve odasını ayırır.

Züleyha, Hünkâr hanımın bekçilik yapsın diye peşine taktığı kadından sıkılır, onunla tartışırken araya Saniye girer ve yanlışlıkla merdivenlerden düşer, hastaneye kaldırılır ama durumu iyidir.

Behice hanımı İstanbul’dan avukat arar ve abisinin borçları olduğunu söyler, Ali Rahmet ile İstanbul’a giderler, avukat çok borcun olduğunu ve reddi miras davası açmalısınız der, Ali Rahmet, Behiceyi’de alarak Adana’ya geri dönmeye karar verirle, yolda iki kişi Behice’ye saldırırlar Ali Rahmet gencin birini ayağından vurur.

Züleyha, Demire, Yılmaz ile kaçmadığını anlatmaya çalışırken, Hamin nineyi bulan köylü gelir ve gerçekler ortaya çıkar.

Yine reytingi yüksek bir bölüm izledik, bakalım haftaya neler olacak?