Sıradaki içerik:

31 Ekim Perşembe Reyting sonuçları çıktı!

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova’nın Bu Haftaki Bölümünde Neler Oldu?

BCm5T.jpg
Bir zamanlar çukurova

Demir Yaman aklandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova bu hafta inanılmaz heyecanlıydı ve reytingleri alt üst etti. Demir, yanlış anlaşılmadan dolayı Züleyha’dan özür diler ve artık tutsaklık yok sen ne dersen o olacak diyerek Züleyha’ya söz verir.

Züleyha ile Yılmaz gizlice buluşur ve kaçalım der, Züleyha da kabul eder, Yılmaz hazırlık yapmaya başlar. Konakta ise Gülten, yengesi Saniyeyi Züleyha’nın itmediğini söyler ve Saniye ile Gaffur konaktan gönderilir.

Şermin hastaneden taburcu olur fakat gidecek yeri olmayınca Sabahattin’in evine sığınır, Sabahattin ise onu istemez. Hatip Ağa, Şermin’in ifadesini değiştirdiğini ve adını vermediğini öğrenir geri döner. Yılmaz çarşıda Demiri görür silahlar çekilir fakat Demir arkasını dönerek gider, o esnada orada olan Behice hanım olanları Müjgâna anlatır.

Savcı Yılmazı çağırır ve Cengâveri vuran silahı bulduklarını ve üzerinde onun parmak izinin olmadığını söyleyerek onu aklar. Fekeli’nin Çetin, Demir hakkında konuşulanları Fekeli ye söyler, Yılmaz, Demirin suçsuz olduğuna inanmaz. Züleyha Gülten’in üzülmesine dayanamaz ve Demire Saniyeler konağa geri gelsin der, Gaffur ve Saniye geri gelirler ama Züleyha’dan çekecekleri vardır.

Yılmaz ve Züleyha gitme kararı alırlar ve buluşma yeri belirlerler. Demir özgürlüğü şerefine konakta davet verir, Züleyha, Gülten’inde yardımıyla konaktan çıkar ve buluşma yerine gider, Yılmaz, Müjgâna anlatmak için hastaneye gider ve Müjgânın hamile olduğunu öğrenir.

Bakalım haftaya Züleyha ne yapacak? Demir Züleyha’nın yokluğunu anlayacak mı?


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.