Breaking dünyasının nefes kesen kapışması Red Bull BC One Türkiye 10 Ekim’de İzmir’de!- Güncel Haberler - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Spotify dünya genelinde ve Türkiye’de 2021 yazının en çok dinlenen şarkı ve podcast’lerini açıkladı- Güncel Haberler

e
sv

Breaking dünyasının nefes kesen kapışması Red Bull BC One Türkiye 10 Ekim’de İzmir’de!- Güncel Haberler

24 Ağustos 2021 17:52
avatar

BHA

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyanın en prestijli breaking yarışması Red Bull BC One en iyi B-Boy ve B-Girl'leri belirlemek için geri dönüyorTürkiye’nin her noktasından yeteneğine güvenen katılımcılar için başvurular 24 Ağustos itibarıyla açılıyor. Red Bull BC One’ın Türkiye ayağı bu yıl İzmir’de gerçekleşecek. 9 Ekim’de ön elemeler ve atölyelerle başlayacak yarışma; 10 Ekim tarihinde final karşılaşmalarıyla devam edecek. Red Bull BC One Türkiye Finali’ne katılmak isteyenler Türkiye’nin en iyi breakdansçısı olmak için 21 Eylül tarihine kadar başvurularını redbullbcone.com adresinden tamamlayabiliyor. Türkiye finalini kazanan B-Boy ve B-Girl’ler ise 5 ve 6 Kasım tarihlerinde Polonya’nın Gdansk şehrinde gerçekleşecek dünya finalinde ülkemizi temsil edecek. 

 

                                                                                                 

Her yıl dünyanın en iyi B-Boy ve B-Girl'lerini belirlemek için düzenlenen ve küresel anlamda en prestijli breaking yarışması olarak bilinen Red Bull BC One; Türkiye Finali’ni bu yıl İzmir’e taşıyor. Türkiye’nin her noktasından yeteneğine güvenen katılımcılar için başvurular 24 Ağustos itibarıyla açılıyor. Elemeleri atlayan adaylar için ise 10 Ekim tarihinde Red Bull BC One Türkiye final’i düzenlenecek. Türkiye’nin en iyi B-Boy ve B-Girl’ünü, daha önce Red Bull BC One dünya finallerinde yarışmış olan Red Bull All Star ailesinden Lil Zoo, Killa Kolya ve Türkiye breaking sahnesinden Okan Aydoğan belirleyecek. Red Bull BC One Cypher’a başvuru kurallarına ilişkin daha fazla bilgi redbullbcone.com adresinde.

 

BÜYÜK FİNAL KASIM’DA POLONYA’DA

Dünyanın en prestijli teke tek breakdans yarışması olarak anılan Red Bull BC One, 30’u aşkın ülkede düzenleniyor. Ülkelerin en iyileri her yıl farklı bir ülkede düzenlenen dünya finaline katılmaya hak kazanıyor. İzmir’de düzenlenecek Red Bull BC One Cypher’ın Türkiye ayağının ardından büyük final Kasım ayında Polonya’da gerçekleştirilecek. Red Bull BC One Cypher başta Türkiye’de ardından dünya çapında; deneyimli jürinin elemesinin ardından dünyanın en başarılı B-Boy ve B-Girl’ünü belirleyecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.