Çağatay Ulusoy, Öpücüklerle Sardı! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Nilperi Şahinkaya’dan Samimi Bir İtiraf Geldi!

e
sv

Çağatay Ulusoy, Öpücüklerle Sardı!

631 okunma — 29 Haziran 2020 10:16
avatar

Sare Türk

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çağatay Ulusoy ve sevgilisi Duygu Sarışın Bodrum’da aşk tazelediler! İkili çok sıcak görüntüler ile Bodrum’da objektiflere takıldılar. Bir süredir ikili ile ilgili ayrıldı şeklinde çıkan haberlere de cevap niteliğinde olan bu görüntüler ayrılmadıklarını aksine çok mutlu olduklarını kanıtlar nitelikte idi.

Kamil Sümer bu görüntüleri paylaştıktan sonra ilk dikkat edilen şey ikilinin mutluluğu oldu. Ardından direkt olarak Çağatay Ulusoy’un yeni tarzı çok konuşulacak imajını şimdiden verdi.

Ünlü çift haklarında çıkan karantina sürecinde ayrıldılar şeklindeki iddiaları da böylelikle yalanlamış oldular. Baş başa olan ve mutlulukları her hareketlerinden belli olan çifte biz de mutluluklar diliyoruz.

BİRLİKTE BALIK TUTTULAR

Çağatay Ulusoy balık tutmayı ihmal etmedi. Bu sırada sevgilisini de yanına çağırarak keyfine keyif kattı. Duygu Sarışın da memnuniyetle Çağatay Ulusoy’un yanına gitti. Bu sıralarda ikili arasında bir gerginlik çıktığı fakat bunun kısa bir süre içerisinde de hallolduğu gözlemlendi.

Keyif için balık tutan çift tuttukları balıkları denize geri bırakarak sevenlerini bir kez daha mutlu ettiler.

ŞAKALAŞIP AŞK TAZELEDİLER

Özel teknelerinde çok mutlu, keyifli vakit geçiren ikili oyunlar oynadı ve şakalaştılar. Eğlenen bu çifti sevenleri görüp mutlu oldu.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.