Cem Yılmaz Dizi Piyasasına Giriyor! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Profesyonel Koçluk Hayatın Bir Parçası

e
sv

Cem Yılmaz Dizi Piyasasına Giriyor!

668 okunma — 20 Temmuz 2020 00:14
avatar

gamze fa

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cem Yılmaz, son iki filmi Karakomik Filmler ve Karakomik Filmler 2 ile ülkemiz en temel akım sineması için deneysel bir iş denemişti. Ancak filmler, gişe rakamlarıyla Cem Yılmaz ortalamasının altında kalmıştı.

2 Arada ve Kaçamak filmlerinin yer aldığı ilk Karakomik Filmler, gişede 8 hafta kalmış ve 700 bin 519 seyirciyi salonlara çekmişti. Deli ve Emanet filmlerini içeren ikinci film ise 7 hafta gösterimde kalmış ve 440 bin 817 seyirciyle buluşmuştu.

Cem Yılmaz Dizi Piyasasına Giriyor!

Son iki filmiyle kendi ortalamasının altında kalan Cem Yılmaz, bu sefer yeni bir dizi için kolları sıvamış gözüküyor. Ünlü komedyen, A.R.O.G. Ve Arif v 216 ile genişlettiği ‘G.O.R.A. Evrenini’ yeni projesiyle beraber biraz daha ileri taşıyacak gibi gözüküyor.

Yılmaz, Instagram’dan yeni projesini duyurduğu paylaşımında “Evet sonunda… Erşan Kuneri’nin 1975-78 arasında sinema macerasını anlatacağım ERŞAN KUNERİ dizisine başlıyorum. 2022 ye hazır olur. Önce biraz eskiz karalama ile başlar sonra etlenir, canlanır.” diye konuştu.

Cem Yılmaz, 2022 senesinde seyircisiyle buluşacak olan dizide öncelikle G.O.R.A.’da daha sonra Arif v 216’da görmüş olduğumuz film yapımcısı Erşan Kuneri’nin 1975 – 1978 yılları arasındaki sinema macerasına odaklanacak.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.