Beypazarı Doğanyurt’ta Yaban Hayatı Kazandı!- Güncel Haberler

Sıradaki içerik:

Beypazarı Doğanyurt’ta Yaban Hayatı Kazandı!- Güncel Haberler

e
sv

Çeşme Ramazan için hazır- Güncel Haberler

02 Nisan 2022 23:10

Çeşme Belediyesi Ramazan ayında ‘Paylaştıkça artan bereket’ sloganıyla yaklaşık 5 bin gıda paketi ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor, geleneksel iftar çadırıyla Çeşmeliler buluşuyor.

 

Ramazan ayına girerken hazırlıklarını tamamlayan Çeşme Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahipleri için gıda paketi hazırladı. Mahalle muhtarlarıyla ortak çalışılarak mahallede bulunan ihtiyaç sahipleri tespit edilirken, öncelik yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahipleri olarak belirlendi. Yaklaşık 5 bin adet gıda paketi vatandaşlara dağıtıldı.

Ramazan hazırlıkları kapsamında ilçedeki tüm camiler temizlenerek, dezenfekte edildi.Ramazan Ayı’nın ilk üç gününde Mehmetçik Parkı’nda iftar çadırı kurulacak. Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, Çeşmeliler ile birlikte iftar yapacak.

 

“Sağlık, huzur, barış ve kardeşlik diledi”

Hazırlıklarla birebir ilgilenen Oran, “Pandemi nedeniyle Ramazan aylarımızı biraz buruk geçirdik. Bu Ramazan da vatandaşlarımızla birlikte olacağız. Ramazan ayının Dünya’ya ve ülkemize önce sağlık, sonra barış ve huzur getirmesini diliyorum.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.