Sıradaki içerik:

16 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları; Vuslat, Yasak Elma, Canevim, Çocuk, Çukur, Zalim İstanbul Diziler yarışıyor

e
sv

Çocuk Dizisi 2. bölümünde neler oldu? Konusu nedir ? Oyuncuları kimlerdir ?

cocuk-dizisi-yeni-bolumunde-neler-oldu

Her ne kadar dizilerde çocukların bu denli kullanılmasına tepkiler olsada, Çocuk dizisi, şimdiden hayatımızın bir yerine dokundu. Çocuk dizisi 2. bölümünde neler oldu ?

Çocuk Dizisi oyuncuları

Çocuk dizisi oyuncuları arasında, başrollerini Nazan Kesal, Serhat Teoman, Ceyda Ateş, Kenan Acar, Merve Çağıran, Nimet İyigün, İsmail Hacıoğlu ve küçük oyuncumuz Mehmet Emin Güney birlikte yer alıyor.

Çocuk Dizisi Akça kimdir ?

Hayatı hep zorluklarla geçen Akça, annesi gibi hayat kadını olmak istemeyen genç bir kadındır, bir gün Hasan ile tanışır. Hasan’ın şiddetine dayanamaz ve kaçar. Oğlunu dünyaya getirir fakat onu bu fakirlikte büyütemeyeceğini düşünerek zengin bir aileye evlatlık verir. Yıllar sonra oğlu Efe ve ünlü bir iş adamı olan babası Ali Kemal’le yolları kesişir. Ali Kemal’in eşi Şule’nin çocuğu olmaz ve Efeye kendi çocuğu gibi bakar taki bir mucize olup kendi çocuğunu dünyaya getirene kadar. Efe’yi artık istemez, kayınvalidesi Asiye hanım, bunların farkındadır.

Çocuk Dizisi Asiye kimdir ?

Asiye’nin ise henüz açıklanmayan büyük bir sırrı vardır, oda torunu Efe’nin gayri meşru oğlu Hasanın çocuğu olmasıdır. Gelinini sevmeyen Asiye Efe’ye sımsıkı bağlıdır.

Asiye’nin diğer oğlu Murat, yakışıklı ve sorumsuz bir delikanlıdır. Dizide Akçayı belalılarından o kurtarır ve ondan oldukça etkilenir.

Çocuk dizisi yeni bölümde neler oldu ?

Akça köşke girdiği andan itibaren oğlu Efe’den bir daha ayrılamayacağını biliyordu. Her ne kadar köşkün onun için güvenli bir yer olmadığını bilse de artık Efe’den ayrılmak, onun için çok zordu. O güne kadar hapiste olan ve sonrasında çıkan Hasanın, durumu öğrenmesiyle işlerin boyutu değişecek ve erkekler arası bir savaş başlayacaktır.

Ali Kemal, Akçayı Hasan’dan korumaya çalışırken, bir yandan da, Şulenin yaptığı hatalar Akçanın köşkten uzaklaşmasını engelleyecektir.

Uzun soluklu bir diziye benziyor, dizinin küçük oyuncusu Mehmet Emin Güney’in performansına bayıldım, diziye ilerleyen bölümlerde yeni isimlerin de dahil olacağı kulağımıza gelen bilgiler arasında. Çocuk dizisi reytingleride oldukça yüksek. Çocuk dizisinin reyting sıralamasını öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

Çocuk dizisi yönetmeni ve senaristleri

Star TV’nin yeni dizisi olan Çocuk ’un yönetmeni Serkan Birinci, senaristleri ise Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız’a ait.

Evet, her bölümünü merakla izleneceğimi düşündüğüm dizinin reytingleri oldukça yüksek.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.