Demir Sağlık ile artık otizmli sigortalılar da güvence altında - Reyting TV

Sıradaki içerik:

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri ve Yönetim Kurulu Üyesi Bora Oruç’tan kriptopara değerlendirmesi

e
sv

Demir Sağlık ile artık otizmli sigortalılar da güvence altında

20 okunma — 03 Nisan 2021 03:40
avatar

BHA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

malatya oto kiralama

Demir Sağlık ve Hayat Sigorta sahip olduğu dinamik ekibi, esnek ve çevik şirket yapısıyla sigorta sektöründe bir ilke daha imza attı. Tüm sigortalıların faydalanabildiği gibi bundan böyle Otizmli sigortalılar da Demir Özel Sağlık ve Tamamlayıcı Sağlık Sigorta ürünlerinden faydalanabilecek. 

 

Sahip olduğu 26 yıllık deneyimiyle bireysel ve kurumsal müşterilerinin yaşam kalitesini yükseltmeye odaklı hizmet anlayışını benimseyen Demir Sağlık, geniş network ağıyla tüm segmentlere yönelik stratejiler geliştirmeyi sürdürüyor. Sigortacılıkta, ezberleri bozan esnek ürünleriyle öncülüğünü sürdüren şirket, sektörde fark yaratmaya devam ediyor. 

 

Otizmli bireylerin, sağlık sigortaları konusunda karşılaştıkları güçlüklerin farkında olan Demir Sağlık, çevik ve esnek yapısıyla duyarlı çözümler üretiyor. Sektörde yapılmayanları yapmayı ilke edinen Demir Sağlık, Özel Sağlık ve Tamamlayıcı Sağlık Sigorta ürünleri ile otizmli bireylerin de ihtiyacına yönelik çözümler sunuyor. 

 

“Farkı bizden, farkınız yok kimseden” diyerek bu ürünlerden her sigortalının yararlanacağı gibi otizmli bireylerin de yararlanabileceğinin altını çizen şirket, sigortalılarının yaşam kalitesini artırmaya devam edecek. 

 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.