Diş hekimleri öneriyor: Listerine ile önce hijyen, sonra ferahlık!- Güncel Haberler - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Güneş ışığından mahrum kalmak halsizliğe neden oluyor- Güncel Haberler

e
sv

Diş hekimleri öneriyor: Listerine ile önce hijyen, sonra ferahlık!- Güncel Haberler

33 okunma — 14 Temmuz 2021 00:10
avatar

BHA

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyanın bir numaralı ağız bakım suyu lideri Listerine, komple ağız bakımı ile bugünlerde kıymeti daha iyi anlaşılan sağlığımızı korumamızı destekliyor. Türk Oral İmplantoloji Derneği komple bakım için dünyanın 1 numarası Listerine’i öneriyor. Çünkü Listerine plağı 5 kata kadar daha iyi temizliyor ve etkili bir hijyen sağlıyor. 

Dünyanın bir numaralı ağız bakım suyu Listerine, sağlığını düşünenlere ağız bakımını tamamlayan, diş fırçasının ulaşamadığı her yere ulaşarak etkili hijyen sağlayan ürünler sunuyor.

Uzmanlara göre mikroorganizmalar ağzımızda çoğalıyor ve kontrolsüz bırakılırsa ağız sağlığımızı tehdit edebiliyor. Ağız sağlığı da genel sağlığın önemli bir parçası ve komple bakıma ihtiyaç duyuyor. Diş fırçalandığında ağzın sadece yüzde 25'ine ulaşılırken, Listerine diş fırçasının ulaşamadığı her yere erişiyor, plağı 5 kata kadar daha iyi temizliyor ve etkili hijyen sağlıyor. Böylece ağız bakımını sağlıklı bir şekilde tamamlıyor. Sağlığımızın önemini daha iyi anladığımız bu günlerde Listerine, komple ağız bakımı sayesinde ağız hijyenini destekliyor ve daha fazla plaksız alan konusunda yardımcı oluyor.

Günlük ağız bakım rutini için Listerine doğru seçim!

Listerine, birbirinden etkili seçenekleriyle ağız bakımı için herkese uygun bir ürün sunuyor. Tüm Listerin Serisi, esansiyel yağlarla geliştirilmiş formülü sayesinde ağızdaki zararlı bakterilerle savaşıyor, ferah bir nefes ve derinlemesine temizlik sağlıyor. Günde iki kez kullanım ile plak oluşumuna karşı 5 kata kadar daha fazla koruyor. İçeriğindeki dört güçlü esansiyel yağ, Metil Salisilat (Keklik Üzümü), Ökaliptol (Ökaliptüs), Timol (Kekik) ve Mentol (Nane) zararlı bakterilere etki ediyor ve onları ortadan kaldırıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.