Sıradaki içerik:

Sol Yanım Reytingleri Nasıl? Dizi Tutmadı mı?

e
sv

Doğduğun Ev Kaderindir 24. Bölüm Özeti! Mehdi Zeynep’i Neden Kaçırdı?

avatar

NEŞE NEŞE

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

BCm5T.jpg

Bu yazıda neler var?

Doğduğun Ev Kaderindir 24. bölüm özeti! Mehdi Zeynep’in arkasından gider. Polisler onu durduramaz da bulamaz da. İşletmeye gider ama Zeynep orada değildir. Zeynep’in evine gider ama Nermin anne onu kovmaktan beter eder. Polisler onu arar ama bulamazlar. Evin önünde beklemeye başlarlar.

Doğduğun Ev Kaderindir 24. Bölüm Özeti!

Barış; Zeynep’in yanındadır. Kız telefonunu kapatır. Bütün yemek gıdalarken Barış’a konuttaki bakıcıdan telefon gelince apar topar konuta giderler. Savaş adında sol tarafı felç olan kardeşi hiddet hücumu geçirmektedir.

Makûs olan adama Zeynep dayanak olup geçmişini ve şu anki kasvetini dinler. Empati kurar.

Cemile ablası can vermiş, kardeşi polis tarafından aranmaktadır. Derken konuta karnı gelişmiş Benal kazanç. Bebeğin gelişimi iyi dokunulmuş, son sürelerini uyuyarak geçirmesi gerektiği için geri gelmiştir. Cemile bayana bir şey anlatmamaya çalışıp yukarıya çıkarıp yatırır. Benal bebeğine Müjgan adını koyacağını söyler

Mehdi Nazlı’ya gidip para alır. Doğduğun Ev Kaderindir 24. bölüm devam eder! Bayan öğüt vermek ister ama dinlemez. Nermin hala Mehdi’yi gözeten Sakine’ye video görünüşünü değiştiren verip izlemesini ister. İzleyen bayan o kadar korkar ki soluğu Mehdi’nin evinde alır. Ortalığı devirir. Sonra kocasıyla parkta geçmişin hesabını yapmaya çalışır ama adam onu kavramaz. Nermin konuta döndüğünde Sakine’ye kızlarına beraber anne olalım der.

Doğduğun Ev Kaderindir 24. Bölüm Reytingleri  nasıl oldu? Merak edenler tıklayabilir.

Mehdi evine saklıca girer. Nuh ve Cemile ne derse desin yeniden de polise gitmez hatta konuttan kaçar.

Zeynep ise Barış’ın kardeşi Savaş’la bağlantı kurabilir. Hatta genç adamın bahçede yakılan mangala inmesini, yemesini ve ilacını almasını sağlar. Savaş ağabeyinin davasına dayanak da etmeye söz verir. Mehdi daha tutulmadığı için Barış kızın orada kalmasını ister. Oyun oynarlar, film izlerler. Barış telefonla konuşurken mutfağa giren Zeynep’i Mehdi eterle bayıltır. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm özeti merak konusu! Bakalım 25 bölümde neler olacak?


ResimLink - Resim Yükle
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.