Doğduğun Ev Kaderindir Sürpriz Final! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Çağatay Ulusoy, Öpücüklerle Sardı!

e
sv

Doğduğun Ev Kaderindir Sürpriz Final!

849 okunma — 29 Haziran 2020 10:18
avatar

Sare Türk

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pek çok ünlü gibi Bodrum’da yakınları ve sevdikleri ile birlikte tatil yapan TV8’in çok sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’in de başrolü olarak yer alan İbrahim Çelikkol İstanbul’a döndü. İ. Çelikkol’un İstanbul’a dönme sebebi ise herkesi çok şaşırttı. İşte detaylar!

Demet Özdemir ile başrolünü paylaştığı dizinin çekimlerine koronavirüs salgını nedeni ile ara verilmişti. 1 Haziran 2020’de ülkemizde normalleşme sürecine girilmesi ile birlikte bazı dizi ve film çekimlerine de başlandı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de bunlardan birisi oldu fakat dizi bu sefer sürpriz bir şekilde final çekimlerine gitti.

İ. Çelikkol’un tatilini yarıda bırakmasının sebebi de başrolünü oynadığı dizinin çekimlerinin başlaması oldu. Fakat maalesef dizi final yapacak. Maalesef diyoruz çünkü TV(‘in bu dizisi çok sevilmişti.

İbrahim Çelikkol sette iken bazı kareler çekip sevenleri ile bunları paylaşmayı da ihmal etmedi. Bu karelere binlerce beğeni ve yorum geldi.

Tüm dizi ve filmlerin çekilmelerine ara verilmişti. 1 Haziran 2020 tarihinde Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı normalleşme sürecine girilmesinin ardından bazı dizilere ve filmlere de çekilmeye başlandı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de bunlardan birisi oldu. Fakat dizi sürpriz bir şekilde final çekimi yapmaya hazırlandığını belirtti.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.