Doğru Kişiler Size Sevgiden Önce Güven Sunar - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Döngüyü kırmak

e
sv

Doğru Kişiler Size Sevgiden Önce Güven Sunar

77 okunma — 12 Mayıs 2021 15:43
avatar

Karyowski

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Doğru Kişiler Size Sevgiden Önce Güven Sunar

Derler ya hızlı ve şatafatlı gelen şeyden korkun diye. Hani bir şey çok kolay ve hızlı oluyorsa da şüpheyle yaklaşın derler. Genelde dolandırılma ve soyulma hikayeleri de böyledir. Sitemize 100. giren kişisiniz tebrikler !!! iphone kazandınız hehe 🙂 Aynen böyle.

Çağımızda çok var, ya da eskiden de vardı ama şuan iletişim daha sık ve rahat olduğu için sayı da arttı bilemiyorum. Teşekkürler teknoloji… Öncelikle fiziksel, maddi ya da duygusal fark etmez. Sizi sıkıştıran, zorlayan ve geren insanlar yanlış insanlardır. O insanların size löps diye bir şey sunması yada kısa sürede büyük taleplerde bulunması tamamen içlerindeki boşluğu acilen kapama isteğidir. Gerçek ve sağlıklı değildir. Kendine yetemeyen ve kendiyle yüzleşemeyen insanların uyuşturucusudur.

Yani özetle kendiyle ve yalnızlığı ile barışık, sakin insan güvenliği diye bir şey var… Doğru ve iyi niyetli insanların acelesi olmaz. Sevmek ve beğenmek arasındaki farkı osho açıklamış… Çiçeğe benzetmiş. Çiçeği beğenirseniz direk dalından koparıp koklamak istersiniz. 2 dk. sonra da sıkılıp fırlatırsınız demiş… Ama çiçeği severseniz ona narince dokunursunuz koparmaya kıyamazsınız çünkü uzun süre yaşamasını istersiniz. Onu izlemek istersiniz. Gelişimini ve büyümesini.. Onu her gün sularsınız ve güneşine nemine dikkat edersiniz. Küçük prens kitabında da denildiği gibi, siz tüm güller benim gülüm olamazsınız çünkü o benim gülümdü… Yani emek verdiğin şeye kıymet ve değer verirsin. Çocuk bakmak, hayvan sahiplenmek, bir bölüm okumak vs. emek zaman ve çaba verdiğin şeyi anlamlı kılarsın ve kaybetmeye korkarsın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.