Döngüyü kırmak - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Herkesin doğrusu kendine

e
sv

Döngüyü kırmak

12 Mayıs 2021 13:53
avatar

Karyowski

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

döngüyü-kırmak

Hep çapkın yalancı veya size değer vermeyen erkekleri mi çekiyorsunuz. Öncelikle erkekleri nerden bulduğunuza bakın. Sosyal medyadan veya alpten gelen erkekler büyük ihtimal ilişkiye hazır olmayan ve garip erkeklerdir. Bu nedenle bunlardan sadakat veya sex kafası dışında bir şey beklemek çok zor.

Peki ne zaman sex yapalım ne yapalım ne edelim sorunsalı… Canınız ne istiyorsa onu yapın. Evet bazı erkekler çok baskıcı hem sex hem duygusal konularda. Hemen sizi istiyor ama burda zaten sevmiyorsanız dirençli olmak sizin elinizde ha istiyorsanız da yaparsınız zaten ama burdaki kilit nokta biriyle bir şeyler yaşadıktan sonra arkasında durabilmek ve ne kendini ne de karşıyı suçlamamak.

Evet baskı olur evet yalan dolan manipülasyon olur. Sokak satıcısı gibi düşünün. Herkes kendi zevkini ve çıkarını düşünüyor. Kiminin derdi yanında birini göstermek kiminin derdi sevgi kiminin derdi sohbet veya arkadaş kimisinin ise cinsellik. Siz burda kendinizi dinleyeceksiniz ve olasılıkları hesaplayarak ona göre hareket edeceksiniz.

Hep tetikte, mükemmeliyetçi olursanız da hayat çok sıkıcı. Evet cüzdan ve çantanızı masada açık bırakıp tuvalete gidin demiyorum ama kucağınızda sarılıp oturup gelen geçen herkese ay acaba hırsız mı diye bakmanın da bir manası yok. Her şeyin bir artı bir de eksisi var. Yoğun duygu aşk cinsellik mutluluk ve heyecan istiyorsan bunu kısa süreli bir ilizyon olduğunu hatırlamalı ve tatil gibi bakmalısın.

Ha eğer amacın tam bir ortaklık evlilik ve güven uyum ilişkisi ise de o zaman ona göre yavaş kontrollü ve sağlam adımlarla devam etmelisin. Herkesin kusurları var ve yemek depara harcamak konusunda tutucu ve azla yetinen disiplinli insanlar, cinsellik ve partner konusunda da daha öyle oluyor gibi görüyorum. Haz ve keyfe düşkün insan ise tamtersi… ama siz ne istiyorsunuz asıl soru bu. Bugün kopmak diğer gün huzur ve dinginlik mi?…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.