Sıradaki içerik:

14 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları! Çukur Reytingleri, Yasak Elma Reytingleri, Sefirin Kızı Reytingleri Nasıl Oldu?

e
sv

FATİH PORTAKAL VEDA ETTİ

avatar

Meltem Güner

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

HABERİN  YÜZÜ

Fox Haber senelerdir haberciliğin ve haberin, doğru bilginin gür sesi ve doğru adresi. Ne yazık ki yakın zamanda şaşırtan bir haber aldık. Haber denince akla gelen isim Fox Haber’in yüzü olan Fatih Portakal veda etti. Önce dedikodu olduğunu düşündüğümüz bu haber Fox tarafından geçtiğimiz günlerde doğrulandı. Fatih Portakal kadar işini seven, aktif, durmayacak bir habercinin emekliye ayrılması oldukça şaşkınlık uyandırdı. Sosyal medyadaki paylaşımlarından emekliye ayrılıp gündemden ve ağır tempodan uzaklaşmak istediğini anladığımız Portakal umarım biraz dinlenip önümüzdeki sezon tekrar bizlerle buluşur. Ayrıca Doğan Şentürk ve Fox Haber ekibinin Fatih Portakal’la bu konuda uzun uzun konuşulduğu da söyleniyor.

İzleyicilerin tepkilerine baktığımızda şu an Tele1 ekranlarında olan Uğur DÜNDAR’ı koca çınarı Fatih Portakal’ın yerine uygun görmüşler. Uğur Dündar yaptığı paylaşımla bu isteğe ve tepkiye teşekkür etti. Fox Haber’in başındaki isim Doğan Şentürk, bundan sonraki adımlarıyla takip edilecektir.

SELÇUK TEPELİ

Fatih Portakal’dan sonra bayrağı devralacak isim Selçuk Tepeli. Selçuk Tepeli geçtiğimiz günlerde Habertürk Tv’deki işinden ayrılıp Fox Haber’in başına  geçti. Fatih Portakal kadar başarılı olmasını ümit ediyor ve kendisine başarılar diliyoruz. İzleyicinin alıştığı ve bol reytingli hatta dizilerle yarışacak kadar bol reytingli olan Fatih Portakal’ın gidişi Fox Haber’i etkileyecektir diye düşünüyorum. İzleyicinin alışması gerekecek. İsmail Küçükkaya ve Fatih Portakal’ı artık yan yana göremeyecek olmak  haberlere bakış açımızı etkileyebilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.