Sıradaki içerik:

22 Kasım Cuma Reyting sonuçları

e
sv

FERHAT İLE ŞİRİN YENİ BÖLÜM ANALİZİ

ferhat-ile-sirin-oyunculari

Ferhat İle Şirin, Cuma Akşamına Damga Vurdu. Fox Tv’nin Cuma akşamı yayına başlayan dizisi Ferhat ile Şirin, reytinglerde bende varım dedi. Ferhat ile Şirin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FERHAT İLE ŞİRİN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Ferhat daha çocukken annesinin kötü adamlardan onu bırakarak kaçması ve Salim Babanın onu bularak büyütmesiyle başlıyor. Ferhat, Salim Babayla birlikte marangoz atölyesinde çalışır, bir gün arabasında anneni bulmak istiyorsan cevaplar Karalılarda yazar, bunu fırsat bilen Ferhat, Banu Karalının köşkünün restorasyonu için görüşmeye gider ve işi alır. Akşamına Banu hanımın kız kardeşini kaçırmak isteyenlerin elinden Şirini kurtarır ve minnet borcunu ödemek için işe başla der.

ferhat-Ile-sirin-cansu-dere

FERHAT İLE ŞİRİN İLK BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Banu Karalı( Cansu Dere) mücevher ve antika işi yapan, yurt dışında ve içinde de kaçakçılık yapan güçlü, zengin 32 yaşında genç bir bayandır. Annesi, Babası ve erkek kardeşi vurularak öldürüldükten sonra kız kardeşi Şirine ablalık değil annelik yapmıştır. Babaannesine de bakan Banu, kardeşine ölesiye düşkündür. Kaçakçılık dünyası onun sözünden çıkmaz, ondan habersiz adım atmaz.

Kız kardeşi Şirin ise, takı tasarım okuyan, Ney çalan, fakat hayatında sadece müzik olsun isteyen, Hüsrev beyin oğlu Yiğit ile nişanlı olan ürkek, kalp rahatsızlığı olan ve en önemlisi özgür olmak isteyen dünyalar güzeli genç bir kızdır.

Başrollerini Tolga Sarıtaş ve Cansu Dere’nin paylaştığı Ferhat ile Şirin dizisi 2.bölümünde neler olacak? Ferhat ile Şirin Yeni bölüm izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Köşkte bulunduğu süre içinde Ferhat ile Şirin arasında yakınlaşma olur ve düzenlenen konsere gitmek istediğini söyler, Ferhat Banu hanımı ikna eder ve Ferhat ile Şirin İzmir’e arabayla birlikte giderler, Şirin konsere çıkar ve geri dönerler. Banu teşekkür için yemeğe davet eder, babaannede Hüsrev ve oğlunu da yemeğe davet eder. Şirin, Ferhat’ı küçümsemeye çalışan nişanlısına kızar ve sofradan kalkar. Şirin Ferhat’ın arabasının arkasına saklanır, marangozhaneye geldiğinde onu gören Ferhat, onu götürmek ister. Şirin gitmez ve aşkları orada başlar. Babamların ölme sebebi bir kadın yüzündenmiş der, adı Şehnaz, güya o kadının kocası öldürmüş ailemi der. Ferhat ipuçlarını birleştirmeye çalışır.

-Ile-sirin-fragmani ferhat

Hüsrev evinden kaçan, Şehnazın ( Ferhat’ın annesi) evden kaçmasıyla deliye döner. Ferhat’ın yıllardır aradığı annesi ortaya çıkar. Banu’nun etrafında Hüsrev Arhan gibi yer altı dünyasının zengin ve güçlü isimleri vardır. Ferhat aslında bilmeden yeraltı dünyasının, hesaplaşmaları içinde bulur.

Aslında bu dizide yeni başlayan ve içinde mafya olan diziler gibi hesaplaşmayla ve Ferhat İle Şirinin imkânsız aşkına şahit olacağız.

FERHAT İLE ŞİRİN OYUNCULARI KİMLER?

Fox Tv’nin yeni dizilerinden Ferhat ile Şirin dizisi oyuncu kadrosu şöyle; Cansu Dere, Tolga Sarıtaş, Leyla Tanlar, Yıldıray Şahinler, Ushan Çakır, Işıl Yücesoy, Şehsuvar Aktaş, Emel Çölgeçen, Alican Barlas gibi iyi oyuncular var.

Tolga Sarıtaş, Ferhat kimdir?

Aslen Sivaslı olan sanatçı, İstanbul’da doğup büyüdü. Muhteşem Yüzyıl, Güneşin Kızları ve Söz gibi kaliteli dizilerde rol aldı.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.