GÖNÜL DAĞI 35. BÖLÜM - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Vodafone Süper Uyumlu + Tarife’Ye Devretme Özelliği Geldi- Güncel Haberler

e
sv

GÖNÜL DAĞI 35. BÖLÜM

10 Ekim 2021 17:41

Gönül Dağı 35. bölümüyle reyting sıralamalarında yine zirveye oturdu. 3 ay boyunca gözden uzak olsa da gönülden uzak olmayan dizi Gönül Dağı yeni sezonuyla da izleyiciyi çekmeyi başarıyor.

35. bölümüyle yine hem ağladık hem güldük. Ramazan gözünden yaşlar dökerek, içinden geçenleri tüm saflığıyla yazarak terk edilmişliğiyle yüzleşmeye çalıştı. Ramot’un hikayesi aslında Ramazan Kaya’nın hikayesiydi. Ağlattın be Ramot! Asuman her ne kadar onu terk etse de hükümet konağında çıkan yangınla aklını kaçıracak gibi oldu Ramazan. Asuman’a bir şey olacak diye hala çok korkuyor kendisi. Bir yandan Asuman da ailesi ve sevdiği arasında kalmaya devam ediyor.

Gönül Dağı 35. Bölüm Özeti

Ailesiyle sevdiği arasında kalan bir diğer karakterimiz de Taner. Halime’nin dikiş yarışmasında yaptığı ‘Elif’ gafından sonra Dilek ve Halime iyice bir çıkmaza girdi. Bu durumdan en çok Taner etkilendi. Sosyal medyadaki yorumlar oldukça sert. Artık Halime karakteri iyiden iyiye dizinin tadını kaçırmaya başladı.

Gülsüm öğretmen kızının düştüğü zor duruma artık daha fazla katlanamadığı için gitti ve direkt bir biçimde Halime’yle konuştu. Böyle olunca gelin damat bir yana dünürler de birbirine girdi. Halime Dilek’in istifa etmesini ve Gedelli’ye yerleşmesini istiyor. Gülsüm öğretmen de buna oldukça karşıydı. Dilek’in haliyle daha fazla taviz vermesini istemiyordu.

Halime sürekli Dilek’in Gedelli’de yapamayacağını ve yaşayamayacağını düşünüyor. Oğlunun üzülmesinden ve terk edilmesinden korkuyor. Dilek te buna anlayış gösterip ona kendini ispat etmek için uğraşıyor ama nafile. Halime Hanım biricik oğluşunu savunayım derken unuttuyor. Artık şehirin kalabalığıyla yaşamak ve yüzleşmek kasabada yaşamaktan çok daha zor. Önümüzdeki bölümde ciddi ayrılıklar bekliyor bizi. Taner umarım kısa süreliğine de olsa alır sevdiği kadını ve İstanbul’a gider çünkü izleyici de bunu istiyor artık.

Yağmur bebek bereketiyle geldi

Artık rahatlamak için toprağa bile ihtiyacı olmayan taze kız babası Veysel sempatikliğiyle, üzerine anne güzelliği gelmiş olan Cemile güzelliğiyle, taze dede ve babaanne Döndü ve Muammer tontonluklarıyla çok mutlu etti. Cemile kayınvalidesinin hatrı kalmasın diye kızının adını Yağmur Döndü koydu. Umarım Veysel ve Cemile’nin şansı da döner. Allah herkese Döndü gibi kayınvalide versin. Halime’den sonra ilaç gibi geliyor annemiz canımız Döndü. Ben de senin adını çok seviyorum Döndü. İyi ki varsın. Özelikle gizli romantiğimiz Muammer dikkat çekmedi değil hani.

Remziye teyze bu sefer gerçekten öldü diye düşündük başta. Sonra Ramazan’ın düşürdüğü tabut bulunamayınca dedik ki “Bu işte bir iş var. Kesin yaşıyor.” . Dediğimiz gibi de çıktı. Ramazan tabutun içinde nefesiyle mücadele ederken Remziye teyze çıktı geldi. Cenaze töreni sonunda Ramazan’ın Münir başkana artık kızına bakmayacağını söyleyip ayar verince bizim de gözümüzden yaşlar döküldü. Ramazan’ın yeğeniyle buluşması hepimizin içini ısıttı. Sen de iyi ki varsın bıyıklı amcamız 🙂 Yağmur bana göre en çok Ramazan amcasını sevecek. Sefer’in çocuklara kıyamayıp oyun konsolu alması, kasaba halkının hala İlyas’ın oğlunun aracına değil Sefer’in Badegül’üne binmesi bölümün başka yıldızlarıydı. Önümüzdeki hafta görüşmek üzere.

malatya-ooto-kiralama.jpg
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.