GÖNÜL DAĞI 39. BÖLÜM - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Netflix, Stranger Things Gününde Dizinin Dördüncü Sezon Tanıtım Fragmanını ve Bölüm İsimlerini Paylaştı- Güncel Haberler

e
sv

GÖNÜL DAĞI 39. BÖLÜM

07 Kasım 2021 16:40

Gönül Dağı 39. bölüme büyük bir kaosla başladı. Kapının önüne Halime teyzeyi yanlış anlayıp ağzına geleni söyleyen Dilek hepimizi şaşırttı. Halime’nin de dediği gibi Dilek Halime’den iyilik görmedi ki iyilik beklesin. Ondan dolayı bardaktan son damlanın taşmasıyla Dilek Halime’ye oldukça ağır şeyler söyledi. Bunun üzerine Halime’nin tansiyonu düştü ve kısa süreli bir baygınlık, rahatsızlık geçirdi. Elbette bütün bu olanlara başta Dilek ve Gülsüm öğretmen olmak üzere herkes çok üzüldü.

Gönül Dağı 39. Bölüm Özeti

Bu yazıda neler var?

Gönül Dağı 39. Bölüm

Ailenin pek çok ferdi Taner ve Dilek’in durumunun artık düzelemeyeceğini düşünürken çok bir haber aldılar. Dilek ve Gülsüm öğretmen Gedelli’den gitmeye karar verdiler. Dilek Taner’e oldukça duygusal bir konuşma yaptı. Onun için her türlü fedakarlığı yaptığını fakat şu an yalnız kaldığını söyledi. Neredeyse istifa edeceğini, annesinin onu durduğunu, sırf onun için İstanbul’daki işini bırakıp Gedelli’ye temelli geldiğini ve dahi pek çok şeyi söyledi. Taner çok duygulandı ve ağladı. Dilek’in gidişine şahit olunca da kendini depremde yıkılan eski okula verdi. Eski okul Taner için Dilek’le olan tüm anıları orada olduğu için, Dilek’i ilk orada gördüğü için çok önemliydi. Başından ayrılmadan yıkılacak olan binanın içine girdi. Tüm ailesi başına toplandı. Onu Veysel’in tokadı durdurdu. Ramazan öncülüğünde tüm ailenin DilTan aşkı için seferber olması gözlerimizi yaşarttı.

Ah be Ramço! Ramazan herkesin derdine çare olmaya çalışıyor da bir kendine çare oluyor. Asuman’a dediği gibi herkesler kavuştu bir onlar kavuşamadı. Sevdiceğinin sesini duyunca ağlamaya başladı yine Ramazan. Dertli Asuman ve Ramazan’ı yine buluşturdu. Dertli kocaman olmamış mı? 🙂 Tek üzüldüğüm nokta dünyalar güzeli o köpek çok zayıf değil miydi? 🙁 Münir başkan kasabada deprem olunca kasabadaki eve dönmeye karar verdi. Buna sanırım en çok sevinen Asuman oldu.

Gönül Dağı son bölüm çok sürprizli olaylara şahit etti hepimizi. Kenan doktor Elif hemşire yardımıyla ufak ufak ipuçları buldu. Döndü teyze ve Muammer amcanın Veysel’den önce birkaç kere bebeklerini kaybettiklerini öğrendi. Onu asıl harekete geçiren şey de Veysel’den bir önceki bebeğin cenazesini görememiş olmaları oldu. Cenazesi görülmeyen bebek haliyle bir muammaydı. Kenan elindeki mendille Döndü teyzedeki mendil ve o aileyle ilgili bir bağ olduğunu düşündü ve en sonunda gidip Döndü ve Muammer ile konuştu.

Şahsen kaç seferdir Dilek’in gitme gitmeme mevzusu çok uzadı. Artık inandırıcı gelmiyor ve izleyiciyi itiyor. İzleyiciye ters gelen bir başka durumsa Asuman ve Ramazan’ın ayrılığına kimsenin bir şey yapmaması. Pek çok kişi Asya Ramazan imalarını sevmedi ve Asuman ve Ramazan’ın barışmasını istiyor. Ben artık gelgitli olan bir Asuman ve Ramazan ilişkisinin çok yorucu olduğunu düşünüyorum. Asya Ramazan’a iyi gelecektir fakat Asuman ve Ramazan’a da üzülmüyor değilim. Meryem ve Rıfat seyirciye çok hoş görünüyor. Sevdanın engel tanımayacağını bizlere gösteren güzel çiftimiz çok bu şekilde çok güzel görünüyor. Haftaya maç sebebiyle izleyemeyeceğiz ama 20 Kasım Cumartesi görüşmek üzere. 2 haftalık bir ara vereceğiz Gönül Dağı’ına.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.