GUPSE ÖZAY VE BARIŞ ARDUÇ EVLENDİ - Reyting TV

Sıradaki içerik:

YASAK ELMA YENİ SEZON FRAGMANI

e
sv

GUPSE ÖZAY VE BARIŞ ARDUÇ EVLENDİ

789 okunma — 30 Temmuz 2020 17:48

Gupse Özay ve Barış Arduç bundan 6 sene önce Deliha filminin çekimlerinde tanışmışlardı. Film setinde başlayan arkadaşlık kısa sürede aşka dönüşmüştü. 6 senedir ilişkileriyle kendilerinden çok söz ettiren çiftten dün güzel haber geldi. Çeşme’de evlenen çiftimiz objektiflere çok güzel pozlar verdiler.

GUPSE ÖZAY BARIŞ ARDUÇ

Aldıkları kararla sevindiren ikili yapılan röportajla yüzleri güldürdü. Senelerdir birinin projesi bitip diğerininki başladığı için evlenmeyi ertelediklerini söyleyen çift bu yaz güzel haber verdi. Pandemi dolayısıyla düğünlerini gelecek yıla ertelediklerini de belirttiler. Muhabirin nikah hediyesi sormasıyla arada komik bir diyalog geçti. Gupse Özay bir sonraki gün doğum günü olduğunu nikah ve doğum günü hediyelerini birleştirme ihtimalinin olduğunu espirili bir dille belirten Gupse Özay’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Sosyal medya yorumlarına ve genel kanıya bakarsak bu haber uzun süredir bekleniyordu. Sade ve temiz sansasyonsuz bir ilişki yaşamaya çalışan çiftin nikahı da öyle oldu. Sade bir törenle çok şık bir şekilde hayatlarını birleştiren ikilinin yeni atıldıkları macera umarım çok keyifli olur.  Mutluluklar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.