Hadise’nin Bu Yaptığına Çok Şaşıracaksınız! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman Son Bölümü! Sezon Finali Muhteşemdi

e
sv

Hadise’nin Bu Yaptığına Çok Şaşıracaksınız!

29 Haziran 2020 10:10
avatar

Sare Türk

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hadise son zamanlarda yaşadığı aşk ile sık sık gündeme gelmekte ve mutluluğunu her türlü paylaşımı ile dile getirmekte. Normal şartlarda lüks araçlara düşkün olan Hadise Açıkgöz’ün kendi aracının Kaan Yıldırım’ın evine girip çıkmaktan tanınan aracı hatta plakası çok lüks olmayan bir araç almasına sebep oldu. Hadise A. artık bu araç ile sevgilisi Kaan Yıldırım’ın evine gidip geliyor.

Hadise Sevgilisinin Ailesi ile Arayı Sıkı Tutmakta Kararlı!

Hadise’den çok konuşulacak bir hamle daha geldi. Hadise Açıkgöz’ün uzun zamandır aşk yaşadığı ve karantinada da aşklarını pekiştirdiği Kaan Yıldırım’ın ablası Nilüfer Yıldırım yakında bir resim sergisi açacak. Bu sergiye Hadise’den tam destek geldi. Hadise A., Nilüfer Yıldırım’ın resim sergisine dair olan bilgilerin bulunduğu paylaşımı hikayesinde paylaştı ve tanıtımını yapmış oldu.

Hadise uzun zamandır aşk yaşadığı sevgilisi Kaan Yıldırım’ın ablası Nilüfer Yıldırım’ın Morfeus’un Kollarında isimli yapılacak olan resim sergisinin reklamını hikayesi üzerinden yaptı. Nilüfer Yıldırım ile araları çok iyi olan başarılı sanatçı Hadise, sevgilisi ile arasının bozulmaması için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Evlilik Teklifinin Çok Yakında Olduğu Söylentiler Arasında!

Hadise’nin sosyal medya hesabında 12 milyon takipçisi var. 12 milyon da ciddi bir rakam olunca Hadise bunu kendi ve çevresindeki sevdiği insanların lehine kullanıyor. Nilüfer Yıldırım’ın sergisini tanıttığı postunu kendi hikayesinde paylaşan Hadise A. bununla da yetinmedi.

Postun altına da yorumlar yapan övgülerini eksik etmeyen Hadise Açıkgöz’ün bu davranışı yani aile ile arayı yakın tutması, sıcak ilişkiler kurması Kaan Yıldırım’ın da çok hoşuna gitti. Bu davranıştan da etkilenen Kaan Yıldırım’ın Hadise A.’ya evlenme teklifi edeceği de söylentiler arasında yerini aldı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.