“Harikalar Sirki” küçük tiyatroseverlerle tekrar buluşacak - Reyting TV

Sıradaki içerik:

11 Eylül Çarşamba Dünün Reyting sonuçları

e
sv

“Harikalar Sirki” küçük tiyatroseverlerle tekrar buluşacak

221 okunma — 12 Eylül 2019 11:31
avatar

Murat TUNÇ

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

harikalar-sirki-nerede
malatya oto kiralama

Minikleri hayvan ve doğa sevgisiyle birleştiren “Harikalar Sirki” çocuk oyunu, yoğun talep ve ilgi üzerine 14-15 Eylül 2019 tarihlerinde saat 17:00’de Topkapı Kültür Parkı Amfi Tiyatro’da tekrardan çocuk tiyatroseverlerle buluşuyor. Geçen hafta gerçekleşen ilk gösteriminde minik tiyatroseverler ve velilerden tam not alan ve Yoyo ve Jojo ismindeki iki haylaz palyaçonun hem eğlenceli em eğitici hem de öğreticimaceralarını sahneye taşıyan “Harikalar Sirki”, 14-15 Eylül 2019 tarihlerinde Topkapı Kültür Parkı Amfi Tiyatro’da tekrardan gösterime girecek.

Dürüstlüğün ve doğruluğun çok önemli ve anlamlı

olduğunu eğlenceli bir lisan ile dile getiren oyun, Harikalar Sirki’nde işe başlayan Jojo ve Yoyo isminde iki yaramaz palyaçonun öyküsünü anlatıyor. Bay Kazu, sirkinde işe başlayan Yoyo ve Jojo’nun doğru insanlar olup olmadığına karar verebilmek için, yardımcısı Cimcime ile birlikte yaramaz palyaçolara doğa ve hayvan sevgisini içinde barındıran aynı zamanda dürüstlüklerini ölçen bir oyun oynamaya karar veriyor ve buna müteakip keyifli ve eğlenceli bir macera başlıyor.

Küçük tiyatroseverlerle İBB Kültür AŞ organizasyonuyla buluşan ve sahneye konulan “Harikalar Sirki”nde, İBB Gösteri Sanatları Merkezi sanatçıları yer alıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.