Hekimoğlu Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Sefirin Kızı Pazartesi Gecesine Bomba Gibi Düştü

e
sv

Hekimoğlu Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

425 okunma — 18 Aralık 2019 16:57
hekimoglu-dizisi

Kanal D’nin haftalardır reklamını ve tanıtımını yaptığı, Doktor House ‘in Türkiye uyarlaması Hekimoğlu dizisi, o bildiğimiz klasik, zengin hastanesinden çıkarak, Mucize Doktora ciddi bir rakip olacağı kesin.

Hekimoğlu Dizisi Konusu

Ateş Hekimoğlu, eski arkadaşı İpek Tekin’inin yöneticisi olduğu Vakıf Hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Hastanede oluşturduğu ve 3 kişiden oluşan muhteşem bir ekibi vardır. En yakın arkadaşı Onkoloji Uzmanı arkadaşı Orhan Yavuz’dur. Hastalarıyla bire bir ilişki kurmayan, hastalığa odaklanarak teşhis koyan, biraz asabi, biraz merak uyandırarak tedavi yöntemini seçen karizmatik bir doktordur. Geçirdiği bir rahatsızlıktan dolayı bir ayağı aksayan, oldukça merhametli bir o kadarda zeki. Üç kişilik uzman doktor ekibinde, fakir bir hayat yaşayan Dr. Mehmet Ali Çağlar, güzelliğiyle ve zekâsıyla Dr. Zeynep, onların aksine zengin bir hayatı olmasına rağmen doktorluğu seçen Emre Acar. Hocalarının tavrını, çalışma şeklini kabullenmekte her ne kadar zorluk çekseler de, Hekimoğlu’nu seven kendilerini ona sevdirmeye ve takdirini almaya çalışan üç arkadaş.

Hekimoğlu Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler var?

Başrol oyuncularından ve İçinde bulunduğu bütün yapımlara reyting rekorları kırdıran Timuçin Esen var, onu en son Vatanım Sensin dizisinde izledik ve çok iyi bir oyuncu Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, en son Halka dizisinde oynayan Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşma ki onu da Söz dizisinden hatırlıyoruz ve Damla Colbay onu da Kara Para Aşk dizisinden tanıyoruz.

Hekimoğlu 3. bölüm fragman izle

Kanal D’nin dizisi reytinglere takılmaz ise ve çizgisini bozmazsa, gerçekten iyi bir yapım. Umarım böyle devam eder, yolları açık reytingleri bol olsun. Hekimoğlu dizisi nerede çekiliyor?   İstanbul’da Tuzla’da bulunan bir hastanede çekiliyor.

Hekimoğlu Dizisi Yeni Bölümünde Neler olacak?

Hekimoğlu 2. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu Hangi Gün Hangi Kanalda Saat Kaçta? 

Hekimoğlu 2. bölüm izleyenleri iyice meraklandırdı. 3. bölümü 14 ocak salı günü Kanal D ekranlarında saat 20 00’de Hekimoğlu 3. bölüm tek parça olarak izleyebilirsiniz. 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.