Hekimoğlu Son Bölüm İzle! Hekimoğlu 4. Bölümde Neler Oldu? Hekimoğlu Reytingleri Nasıl? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman 7. Bölüm izle! Kuruluş Osman Son bölüm!

e
sv

Hekimoğlu Son Bölüm İzle! Hekimoğlu 4. Bölümde Neler Oldu? Hekimoğlu Reytingleri Nasıl?

1581 okunma — 23 Ocak 2020 18:24
hekimoglu

Hekimoğlu hangi günler başlıyor sorusuna yanıt ile başlayalım isterseniz yazımıza. Hekimoğlu son bölüm 21 ocak salı günü Kanal D ekranlarında yayınlandı. Peki yeni bölümünde neler yaşandı sizler için yazıyoruz.

Yakışıklı Hekimoğlu Timuçin Esen

Dizi sonradan bir reyting artışı da yaşadı. Bu Kanal D ve Hekimoğlu ailesi için bir avantaj.  Ateş Hekimoğlu sempatik, kendine özgü tavrı ve doğal tepkileiyle hepimizin dikkatini çekti. Anlaşılan sadece bizim değil Hekimoğlu 4. bölümde de gördüğümüz gibi yaşlı teyzemizin de dikkatini çekti. Hekimoğlu hemen ani kişilik değişikliği diyerek teşhisi koydu. Bu hepimizi güldürdü. Üstelik yazılan şiir bizi çok etkiledi. Yunan heykeli benzetmesi gerçekten tam Timuçin Esen’e uydu. Teyzemiz birçoğumuzun sesi oldu. Söyleyemediklerimizi söyledi. Bununla Orhan hatta asistanlar bile çok eğlendi. Bu teyzemiz bence tekrar gelebilir hastaneye. Hekimoğlu’nun severek ilgileneceğine eminim 🙂

Hekimoğlu Dr. House dizisinin uyarlaması. Uyarlamaya şimdilik sadık kaldıklarını söyleyebiliriz. Kanal D’nin yüzünü güldüren dizilerden biri. Bitti yayından kalkacak gibi bir problemi olduğunu sanmıyorum.

Hekimoğlu Dizisi İpek ve Ateş

Orhan, İpek ve Ateş’in bazı yönlerini benzetince İpek şaşkınlıkla karışık bir mutluluk yaşadı. Bu gözümüzden kaçmadı. Benzetilmek İpek’in hoşuna gitmiş olsa gerek. Baktığımızda İpek ve Ateş’in eğlenceli atışmaları olmasa dizi gerçekten daha çekilmez bir hâl alır. Dizinin eğlencesi tam olarak onlar. Aslında ne kadar yakıştıklarını ve benzediklerini görmek bence Hekimoğlu’na da iyi gelecek. Bakalım ne zaman fark edecek.

HEKİMOĞLU 5. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hekimoğlu son bölüm, İpek ve Ateş çok tatlı bir ikili oldu. Atışmaları ve zıtlaşmaları bile güzel. Çatışmaları diziye tat katıyor. Bu çatışma en önce poliklinik olayıyla başladı. Ateş Hekimoğlu polikliniğe gitmek istemedi. Ona daha karışık ve gizemli vakalar lazımdı çünkü. İpek önce burada karşı çıktı Ateş’e. Zaten sonrası da geldi. Hekimoğlu hâlâ polikliniğe gitmek istemiyor.  İpek ise ısrarla onu oraya yolluyor. Ateş dizisini bile feda etmek zorunda kalıyor. 🙂

Bu bölüm  Filiz Ahmet diziye konuk oldu. Çok yakıştı diyebiliriz. Üstelik şizofreni hastası bir bireyi oynuyordu. Hem de anneydi. Bu hepimizi çok etkiledi ve duygulandırdı. Neden olduğunu anlamadığımız bir şekilde içselleştirdik. Oğlunun fedakarlıkları ve çabası izlemeye değerdi. Hele o defter… Hekimoğlu bile şaşırdı. Hemen asistanlar eve gitti. Buzdolabında hiç te iç açıcı olmayan bir manzarayla karşılaştılar. Dondurulmuş ürünlerden başka dolapta bir şey yoktu. Dolayısıyla vitamin eksikliği olduğu ortaya çıktı. Hastanın kitap okuma alışkanlığı benim çok hoşuma gitti. En sonunda iyileşmiş bir şekilde onu kitap okurken görmek içimize su serpti. Anne oğulu mutlu görmek bu diziye çok yakıştı. Hekimoğlu 4. bölümdeki konuk oyuncuları bir daha görmek mutlu eder. Yaş almış teyzemiz ve Filiz Ahmet diziyle oldukça uyumlu.

HEKİMOĞLU SON BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hekimoğlu Reytingleri  ve  Fragmanı

Hekimoğlu reytingleri bu hafta 4. sırada. Totalde Ramo dizisiyle yarışan Hekimoğlu büyük bir başarı gösterdi. Hekimoğlu 5. bölüm fragmanında ise yine Ateş Hekimoğlu’nun parlak fikirlerini görüyoruz. Ayrıca bir hasta Ateş Hekimoğlu’yla değil Mehmet Ali’yle çalışmak istiyor. Bakalım ne olacak? Hekimoğlu dizisi hakkında daha detaylı bilgi için diğer haberimiz, Hekimoğlu dizisi konusu ve oyuncu kadrosu başlıklı haberimizi tıklayabilirsiniz.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.