Her Yerde Sen 12. bölüm! Demir kurallarından vazgeçiyor - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kemal Kılıçtaroğlu, Makamında Hdp heyetini kabul etti

e
sv

Her Yerde Sen 12. bölüm! Demir kurallarından vazgeçiyor

245 okunma — 01 Eylül 2019 15:27
avatar

Elif ÖZCAN

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

her-yerde-sen-reytingleri
malatya oto kiralama

Son zamanların en çok takip edilen dizileri arasında olan Her Yerde Sen dizisi beğeni toplamaya devam ediyor. Reytinglerde zirvede olan dizi, yalın anlatımı ve görsel zenginliğiyle dikkatleri çekmeyi başarıyor. Selin’in kıyafetleri de ayrı bir hava katıyor.Alışagelmiş dizi oyuncu kostümlerinden farklı olması bence çok güzel. Abartılı saçlar,düğüne gidermiş gibi giyilen abiyeler yok mesela…

Her Yerde Sen 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı

Demir Erendil‘in hayata bakış açısına geçmişte yaşadığı ailesel problemlerin yol açtığı apaçık, güven probleminin en büyük kaynağı annesi, çocukken annesinin onu terk etmesi hayatını çok büyük bir payla etkilemiş görünüyor. Yatılı okulda okuduğundan sıkça söz etse de aradaki yaşanmışlıklar hala merak konusu. Önümüzdeki bölümlerde çocukluğunun geriye kalan kısmını göreceğimiz büyük olasılık.

her*yerde-sen-reytingleri

Selin’e karşı duramadığı, duygularına söz geçiremediği son bölümde daha da bir iyi anlaşıldı. Prensiplerini hayatının büyük bir bölümüne koyan Demir, aşkı için kurallarından vazgeçebilecek mi göreceğiz. Selin, Demir’in aklında ve kalbinde yeniden ‘güven’ inşa edebilecek mi? Pozitifliği ve inatçılığıyla sevgi dolu kalbiyle bütün kuralları yıkacak. Hayatın her evresinde var olan ‘yılan’ konumundaki kişilerin foyaları meydana çıkınca her şey yoluna girecektir. Her Yerde Sen dizisinin yılanı bildiğiniz üzere Alara Giritli. Anla artık Alara hanım sevginin halledemeyeceği hiç bir şey yoktur.Her zaman iyilik ,sevgi kazanır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.