HONOR Magic Earbuds özel fiyatıyla Turkcell Sarı Günler’de kullanıcıları bekliyor - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Glokom riskine karşı düzenli göz kontrollerinizi ihmal etmeyin

e
sv

HONOR Magic Earbuds özel fiyatıyla Turkcell Sarı Günler’de kullanıcıları bekliyor

142 okunma — 10 Mart 2021 18:00
avatar

BHA

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

  Aktif gürültü engelleme özelliği ve üç mikrofon sistemiyle net görüşme gibi akıllı özellikleriyle dikkat çeken HONOR Magic Earbuds kablosuz kulaklık, Turkcell’in “Sarı Günler” kampanyasında kullanıcılarla buluşuyor 

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR’un öne çıkan akıllı özelliklere sahip kablosuz kulaklığı HONOR Magic Earbuds, Turkcell’in “Sarı Günler” kampanyası kapsamında çok özel ödeme koşulları ve fiyatlarıyla teknoloji meraklılarına sunuldu. Sağladığı kablosuz kolaylık ve sunduğu güçlü performansla tam not almayı başaran HONOR Magic Earbuds, Turkcell.com.tr üzerinden 12 ay vade fırsatı ile 71.55 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcıların karşısına çıktı.

İstediğin sese kulak ver

HONOR Magic Earbuds’ın çift beslemeli mikrofonu sayesinde istenmeyen gürültüler, 32dB’e kadar engelleniyor Böylece uçak yolculuğu, toplu taşıma, kalabalık ofis veya AVM gibi yerlerde, sadece müziği ya da telefon görüşmenizi duyuyorsunuz. Bununla birlikte Magic Earbuds’ın üçlü mikrofon sistemi, etraftaki rüzgâr ve gürültüye rağmen sesinizin net bir şekilde karşı tarafa iletilmesini sağlıyor. 

Akıllı özelliklerle her şey daha kolay

Magic Earbuds, üzerinde yer alan dokunmatik kontrollerle müziği ve telefon aramalarını kontrol etmenizi kolaylaştırıyor. Bu sayede çevreyi duymanız gereken anlarda aktif gürültü engelleme özelliğini açıp kapatabiliyorsunuz. Üzerinde yer alan sensörler sayesinde kulaklık çıkarıldığında dinlenen içerik duruyor. Kulaklığı geri taktığınızda ise herhangi bir tuşa basmanıza gerek kalmadan dinlediğiniz müzik ya da izlediğiniz video kaldığı yerden oynamaya devam ediyor.

Kesintisiz arama ve müzik için güçlü pil

HONOR Magic Earbuds, aktif gürültü engelleme açık şekilde 3 saate kadar müzik, 2 saate kadar da arama imkânı sunuyor. Kulaklıklar için özel hazırlanmış şarj kutusu, mıknatıslı yapısı sayesinde yere düşmelerini engelliyor. 12 güne kadar bekleme süresiyle kulaklık her zaman kullanıma hazır ve kutusundaki farklı uçlarıyla da konfor sağlıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.