Hürriyet Bizimle her çarşamba yeni konuklarını ağırlıyor! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

TOYP(Türkiye’nin on başarılı genci) Talks ilham veren başarıları izleyici ile buluşturuyor

e
sv

Hürriyet Bizimle her çarşamba yeni konuklarını ağırlıyor!

40 okunma — 02 Haziran 2021 15:40
avatar

BHA

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fulya Soybaş’ın moderatörlüğünde Hürriyet YouTube kanalında yayınlanan Hürriyet Bizimle programı her çarşamba gündemdeki konuklarını ağırlamaya devam ediyor. 

Soybaş’ın 2 Haziran’daki program konuğu ‘Hesap Lütfen!’ adlı kitabıyla hayata dair tecrübe ve fikirlerini okuyucularıyla buluşturan Vedat Milor.

 

‘Türkiye Bunu Konuşuyor’ diyerek gündeme dair sıcak manşetleri köşesine taşıyan Fulya Soybaş’ın moderatörlüğünde hazırlanan ‘Hürriyet Bizimle’, güncel içerikleriyle keyifli söyleşi dizilerine devam ediyor. Her hafta çarşamba günlerinde Hürriyet Youtube kanalında yayınlanan‘Hürriyet Bizimle’de konuklar gündeme dair en sıcak konuları kendi perspektiflerinden masaya yatırıyor, gündemin manşetini atıyor. Renkli konu ve konuklarıyla Hürriyet Bizimle, izleyicinin hem bilgilenmesini hem de keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. 

 

02 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak programda ‘Hesap Lütfen!’ adlı kitabıyla gündemde olan Vedat Milor yer alacak. Milor, kitabında da yer verdiği yaşam deneyimlerini Hürriyet Bizimle izleyicileriyle paylaşacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.