İÇİMİZDEN BİRİ! SON DAKİKA - Reyting TV

Sıradaki içerik:

4 Eylül 2021 Cumartesi Reyting Sonuçları! Cebeli Tarık Türkiye Maçı Her İki grupta Lider

e
sv

İÇİMİZDEN BİRİ! SON DAKİKA

05 Eylül 2021 16:07
icimizden biri son dakika

Show TV’nin Kuzey Yıldızı İlk Aşk ve Yeni Gelin tadında romantik komedi olarak izleyicisine sunacağı İçimizden Biri dizisi tanıtımları ve konusuyla dikkat çekmeyi başardı.

İçimizden Biri

Youtube videolarında trendlere giren dizinin tanıtımları oldukça ilgi uyandırdı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Yeni Gelin, Aşk Yeniden gibi başarılı dizilerin yönetmeni Ersoy Güler yine kendi tarzında kendi seyircisine çok güzel bir durum komedisi sunmaya hazırlanıyor. Dizinin başrollerinde Bora Akkaş ve Özge Yağız varken Mustafa Avkıran, Renan Bilek, Benian Dönmez, Derya Alabora gibi usta isimler de dizinin kadrosunda. Dizinin yapımcılığınıysa Süreç Film üstleniyor. Sosyal medyada konusuyla akıllara Yabancı Damat ve Yeni Gelin gibi dizileri getiren İçimizden Biri’nin küçük haberi Kuzey Yıldızı İlk Aşk finalinde yapılmıştı.

Hristiyan bir aileden gelen Adam ve Müslüman bir ailenin kızı olan Havva verdikleri mücadeleyle göz dolduracaklar. İşin garip tarafı Ersoy Güler Show Tv, Süreç Film ve cumartesi geleneğini bozdu. İçimizden Biri 12 Eylül Pazar günü ilk bölümüyle yayında. Ersoy Güler cumartesi Show Tv’de yayınlanan Yeni Gelin ve yine cumartesi Show Tv’de yayınlanan Kuzey Yıldızı’ndan sonra İçimizden Biri pazar günleri bizleri bizlerle olacak. Uzak Şehrin Masalı ve Teşkilat gibi dizilerle reyting yarışına girecek diziye şimdiden başarılar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.