17 Nisan Pazar Reyting Sonuçları! Yargı mı ? Adı Sevgi mi? Teşkilat mı ?

Sıradaki içerik:

17 Nisan Pazar Reyting Sonuçları! Yargı mı ? Adı Sevgi mi? Teşkilat mı ?

e
sv

İNSAN DİYETİ

18 Nisan 2022 15:35
Görüntüsü güzel ama yediğinizde sağlığınızı bozan gıdalar oldu mu? Gelin birlikte kendi Sağlığımız için farklı bir diyet türünü deneyelim.
diyet

Hayatınızda en az bir defa da olsa diyet yaptınız mı?

Hayatimizda pekçok insan bizi üzer ,kırar ya da moralimizi bozar.Bu insanları hayatımızdan çıkarmak istesek de genelde bunu başaramayız.Çünkü bu insanlar;  akraba,komşu , iş arkadaşı,okul arkadaşı gibi sosyal hayatımızda iletişim halinde olduğumuz kişilerdir.
Bu kişiler sayasinde moralimizi bozan insan yığınları oluşur. Sizin enerjinizi sömüren ve hayatını bu şekilde devam eden insanlara karşı kendinizi korumanın en kolay yollarından biri o kişilere küsmeden mesafeli sosyal ilişki kurmaktır.

Sizi ya sözleriyle ya da tavırlarıyla devamlı üzen ve bunaltan kişilerden kolaylıkla bu diyet sayesinde kurtulabilirsiniz.Görüşmek zorunda olduğumuz bu kişilerle sizin istediğiniz sürede ve sizin istediğiniz sıklıkla görüşmek öncelikle size çok iyi gelecektir.

Yapmaktan en çok keyif aldığım bu diyet ile kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Devamlı aman onu kırmayayım, bunu söylersem yanlış anlar , Hayır dersem ayıp olur gibi kendinizi üzen davranışlardan kurtularak işe başlamalısınız.En çok Sen  Sana lazımsın ve en kıymetli sensin bunu unutma.
Hayatimizda yapacağımız minik değişikler ,büyük etkiler gösterecektir.
En çok  görüştüğünüz beş kişinin ortalaması olduğumuzu söylerler. Hayatımızı bize iyi gelen ve bize değer katan insanların  çevrelemesi temennisiyle…

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.