İREM SAK ÇUKUR’DA - Reyting TV

Sıradaki içerik:

ÇATI KATI AŞK 5. BÖLÜM

e
sv

İREM SAK ÇUKUR’DA

1163 okunma — 07 Ağustos 2020 19:53
Komedi işlerinin sevilen sempatik yüzü İrem Sak Çukur dizisinin kadrosuna katıldı. Arık Böke'nin kuzenini canladıracak olan oyuncu merakla bekleniyor.

Bildiğiniz üzre Çukur Show Tv’nin çok uzun süredir en iddialı dizilerinden biri. Şimdiye kadar diziden pek çok isim geldi geçti. Ay Yapım yine kesenin ağzını açtı ve bizi şaşırtmaya devam ediyor. İrem SAK, Seren karakteriyle Çukur dizisine dahil oldu.

Dizi resmi sosyal medya hesaplarından da duyurduğu haberi sezona kısa bir süre kala verdi. Seren dizide Arık Böke Erdenet’in kuzenini canlandıracak. Peki Seren ve Yamaç arasındaki bağlantı nasıl olur? Duygusal bir bağ mı yoksa iş ilişkisi mi? Bekliyoruz. Uzun süre komedi yapımlarında gördüğümüz sempatik oyuncu Bir Aile Hikayesi’ndeki komedi dışı performansıyla oldukça dikkat çekmiş ve göz doldurmuştu. Aynı başarıyı aksiyonda da göstereceğini düşünüyorum.

BARIŞ ARDUÇ – ARIK BÖKE ERDENET

Seren Arık Böke’nin olduğu kadar haliyle de Çağatay Erdenet’in de akrabası olacak. Peki bu akrabalık nasıl bir akrabalık? Seren Arık Böke’nin karşısına nasıl çıkacak? En önemlisi bu Yamaç’ı nasıl etkileyecek? Göreceğiz.

NEJAT İŞLER- ÇAĞATAY ERDENET

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Murat TUNÇ9 ay önce
  • İrem Sak’ı Murat Boz ile oynadığı ”Dönerse Senindir” isimli sinema filminden biliyorum. Güzel ve yetenekli bir oyuncu, katkı sağlayacaktır diziye…