Mersin escort

Sıradaki içerik:

4 Aralık Cuma Reyting sonuçları! Kırmızı Oda Reytingleri Zirvede

e
sv

İyi Aile Babası konusu nedir? Oyuncuları kimler? Hangi gün hangi kanalda saat kaçta?

avatar

Kerime T

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

BCm5T.jpg
iyi-aile-babasi

Yapımını Süreç Film’in üstlendiği sit-com tarzında aile komedisi ”İyi Aile Babası” dizisi ilk bölümü çok büyük bir ilgi görmedi, lakin böylesi usta ismin bir arada olması ve komedi tarzında pek rakibi olmamasından ötürü beklenen ilgiyi ileriki bölümlerde görecek gibi görünüyor. Peki İyi Aile Babası konusu nedir? Oyunucuları kimler? Hangi gün hangi knalda saat kaçta yayınlanıyor?

İyi Aile Babası konusu nedir?

Yıllardır süren kaynana ve gelin gerilimini eğlenceli bir lisan ile ele alan dizi, İyi Aile Babası, aile samimiyetini seyircisine evine taşıma konusunda bir hayli iddialı görünüyor. Dizide; Anadolu Yakası’nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali (Çağlar Çorumlu), karısını ve çocuklarını çok seven, fedakar bir aile babasını canlandırıyor. Aynı zamanda Mehmet Ali, alt kat komşuları olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden devamlı karısı ve annesi arasında kalıp, ikisi arasında zorlu bir ara buluculuk görevi üstlenmek mecburiyetinde kalıyor.

İyi Aile Babası oyuncu kadrosunda kimler var?

Kanal D’nin yeni iddialı sitkom dizisi, İyi Aile Babası’n da birbirinden usta bir çok oyuncu yer alıyor. Dizide; Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar, Bahar Şahin, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Beste Bereket ve Rukan Demir yer alıyor.

İyi Aile Babası hangi gün, Hangi kanalda, Saat kaçta yayınlanıyor?

İlk bölümü ile yayınlanmaya başlayan İyi Aile Babası, Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında saat 20.00’de yayınlanacak.

ResimLink - Resim Yükle
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.